چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار خبرداد: ورود یک میلیون گردشگر به گیلان در تعطیلات اخیر

همای گیلان:استاندار گیلان از ورود بیش از یک میلیون گردشگر در تعطیلات اخیر به این استان خبر داد.81181657-5726449-300x225

محمدعلی نجفی امشب در جلسه ستاد ساماندهی سواحل دریای گیلان با بیان اینکه طرح‌های سالم‌سازی دریای موجود در استان زیبنده گیلان نیست، خواستار اجرای طرح‌های الگویی سالم‌سازی دریا در گیلان شد و اظهار داشت: برنامه‌های جدید باید برای اجرا در طر‌ح‌های سالم‌سازی ارائه شود.

وی با تأکید بر مشخص شدن نقش دستگاه‌های اجرایی در طرح‌های سالم‌سازی دریا، خاطرنشان کرد: نگران اجرایی نشدن برنامه‌های جدید در طرح‌های سالم‌سازی دریا هستم.

استاندار گیلان از ورود بیش از یک میلیون نفر گردشگر در تعطیلات اخیر به این استان خبر داد و تصریح کرد: انتظار ما فراتر از رقم مذکور بود و نیاز است کیفیت ارائه خدمات در طرح‌های سالم‌سازی دریا ارتقا پیدا کند.

* نمی‌توان انتظاری از دفتر فنی استانداری داشت

وی بر استفاده از مشاور برای اجرای طرح‌های جدید سالم‌سازی دریا در گیلان تاکید کرد و گفت: از دفتر فنی استانداری نمی‌توان انتظار بسیاری داشت، چراکه آنچه داشتند سال‌های گذشته اجرا کردند.

نجفی با بیان اینکه اجرای طرح‌های جدید سالم‌سازی دریا نیازمند اندیشه جدید است، یادآور شد: جذب گردشگر با ارائه سرویس مطلوب امکانپذیر است.

استاندار گیلان خواستار اجرای طرح‌های سالم‌سازی دریا به صورت شبانه‌روزی شد و خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای آماده‌سازی طرح‌های سالم‌سازی دریا است.

وی از جذب مشاور خارجی برای منطقه بوجاق کیاشهر خبر داد و اظهار کرد: اجرای طرح‌های جدید نیازمند هماهنگی با محیط زیست در منطقه مذکور است.

نجفی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان باید برنامه‌های جدید ارائه دهد، تصریح کرد: دستگاه‌ها باید وارد مرحله اجرایی طرح‌های سالم‌سازی دریا شوند.

استاندار گیلان اضافه کرد: اجرای برنامه‌های فوق‌العاده باید به گردشگران اعلام شود تا بتوان هزینه اجرای برنامه‌ها را دریافت کرد.

وی خواستار نگه‌داری وضع موجود طرح‌های سالم‌سازی دریا به همراه ارتقای کیفیت شد و بیان کرد: موضوع‌ها را در قالب حرف‌های جدید به مردم اعلام کردیم و ملت از ما برنامه‌های جدید می‌خواهند.

About

Check Also

تقدیر ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸ هزار شهید گیلان از شهردار لاهیجان

تقدیر ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸ هزار شهید گیلان از شهردار لاهیجان سرهنگ …