چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار گیلان عصر امروز در کارگروه حمل و نقل و سوخت هرگونه افزایش قیمت پیش از اجرای مرحلهٔ دوم هدفمندی ممنوع است

همای گیلان:استاندار گیلان عصر امروز در کارگروه حمل و نقل و سوخت با اشاره به آغاز اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در چند روز آینده گفت : مکلفیم این مرحله را با آرامش و اجرای بهتر طی کنیم .

دکتر نجفی با اشاره به اینکه دولت بر اساس تکلیف قانون موظف به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها است گفت : اگر چه انصراف از دریافت یارانه ها کمک به اقتصاد کشور است اما دولت تمام امکانات لازم را در استان فراهم کرد تا افراد نیازمند بتوانند نام نویسی کنند .

نماینده عالی دولت در گیلان گفت : مهلت ثبت نام تا فردا نیز برای کسانی که نتوانستند ثبت نام کنند یا احتمالا می خواهند انصراف بدهند وجود دارد .

najafi-sokhوی افزود : این اختیار برای دولت وجود دارد که به افراد با درآمد بالا وغیر نیازمند در مرحله دوم یارانه ندهد اما از مردم خواستیم بر اساس مسئولیت شرعی و ملی در این زمینه اقدام کنند .

استاندار گیلان با اشاره به اینکه هر گونه افزایش قیمت پیش از اجرای مرحله ی دوم هدفمندی یارانه ها ممنوع است گفت : قانون به استانداران ، فرمانداران و شوراهای اسلامی این اجازه را داده است تا افزایش قیمت ها را برگشت دهد .

وی با بیان اینکه با هرگونه سوء استفاده ی احتمالی اجرای مرحله ی دوم هدفمندی یارانه ها برخورد می شود گفت : مردم دوران آرامش را به خوبی طی می کنند و ما نیز با حضور قوی بخش نظارتی استانداری و فرمانداری ها باید این آرامش را در اجرای مرحله دوم هدفمندی حفظ کنیم .

وی افزود : همه باید تلاش کنیم تا این مرحله با اجرای بهتر و آرامش مناسب طی شود تا کمترین مشکل برای مردم بوجود آید .

در این نشست که هرکدام از فرمانداران ومدیران استان به ارائه گزارش پرداختند حجت شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از آمادگی تمامی دستگاهها برای اجرای هر چه بهتر فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها خبر داد و افزود : تمامی تمهیدات لازم برای خدمت رسانی بهتر برای مردم اندیشیده شده است ./دیارمیرزا

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …