چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار گیلان خبر داد احداث کارخانه تولید MDF توسط سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای در گیلان

همای گیلان:محمد علی نجفی ظهر امروز در نشست با هیئت سرمایه‌گذاری ترکیه با بیان اینکه مسئولین این استان همراه و یاور سرمایه گذاران بخش خصوصی هستند، اظهار کرد: گیلان با توجه به ارزش ارزش افزوده بالا ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دربخش های مختلف دارد .

t3_239686mdf (1)
وی وجود منطقه آزاد بندر انزلی را مزیت خوبی برای جذب سرمایه گذاران در گیلان اعلام کرد و افزود: میزان استقبال از سرمایه گذاری‌ها در این استان روز به روز درحال افزایش است و باید تلاش  کنیم با فضایی که در دولت تدبیروامید به وجود آمده و عزم جدی استان وجود دارد این میزان بیشتر شود.

استاندار گیلان به طرح شرکت ترکیه ای برای ایجاد کارخانه تولید MDF در استان اشاره کرد و ضمن استقبال از راه اندازی آن افزود : ایجاد منبع ثابت مواد اولیه برای این طرح بسیار مهم است به همین دلیل در انتخاب زمین محل تولید باید به مزیت اقتصادی آن توجه شود.

نجفی تصریح کرد: سرمایه گذاری در گیلان بخاطر فراهم بودن مواد اولیه مرغوب منابع کافی انرژی ریسک پذیر نیست و دارای بازخور اقتصادی بالایی است .
وی تأکید کرد: گیلان آمادگی دارد از هرگونه سرمایه گذاری خارجی که در جهت توسعه گیلان باشد حمایت کند.

سرپرست هیئت تجاری اقتصادی ترکیه هم در این نشست گفت : ایران و ترکیه دارای اشتراکات زیادی در زمینه های مختلف است و ما آمادگی داریم بیشترین سرمایه گذاری در کشور های حاشیه دریای خزر را در گیلان صورت بدهیم.

آسلان یامان، گیلان را دارای ظرفیت بالایی در زمینه تولید فرآورده های چوبی ، فروش و صادرات آن دانست و افزود : ایجاد کارخانه هایی همچون MDF   موجب اشتغال‌زایی بالا برای گیلان می‌شود./تسنیم

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …