چاپ مطلب چاپ مطلب

استقلال فصل نقل و انتقالات را شروع کرد/ ۳ستاره سابق و۲ ستاره قرمز!

همای گیلان:امیر قلعه نویی برای استقلال ۹۳ روی چه نفراتی نظر دارد؟ همه چیز بستگی به جلسه ای دارد که تا ۱۰ روز آینده در باشگاه استقلال تشکیل می شود و در آن تکلیف مدیرعامل و کادر فنی استقلال مشخص خواهد شد.untitled

وی بر خلاف سال های گذشته که از موضع بالا در مورد تیم های طرف قراردادش صحبت می کرد، امسال از چند هفته قبل به استقلال چراغ سبز نشان داده و گفته که دوست دارد در این تیم بماند.

او منتظر است تا تکلیف ماندن یا نماندن علی فتح الله زاده در استقلال مشخص شود تا بر اساس وضعیت مدیرعامل و البته ماندن خودش در استقلال سراغ بازیکنان مورد نظرش برود.سه ستاره سابق این باشگاه در لیست خرید او هستند:

۱- مجتبی جباری: او مهم ترین بازیکنی است که قلعه نویی برای فصل بعد روی او نظر دارد. درست است که جباری قراردادش با الاهلی قطر را تمدید کرده و از زندگی در این کشور راضی است، اما گفته می شود امیر قلعه نویی با شماره ۸ جنجالی آبی ها تماس گرفته تا نظر او را در مورد بازگشت به استقلال جویا شود.
مجتبی اگر خودش دوست داشته باشد به استقلال برگردد و الاهلی هم مشکلی با جدایی او نداشته باشد، قطعا در صورت حضور علی فتح الله زاده در استقلال بلیط دوحه – تهران را رزرو نمی کند و ترجیح می دهد در قطر بماند
۲- علی حمودی : مکمل سابق خسرو حیدری و بازیکنی که در سمت راست استقلال به خوبی با خسرو هماهنگ شده بود، امسال به خاطر نوع برخورد مدیران این تیم، راهی اصفهان شد تا با قراردادی بهتر برای سپاهان بازی کند.

امیر فکر می کرد با داشتن بازیکنی مثل پژمان منتظری، اصلا جای خالی حمودی احساس نمی شود اما جدایی منتظری در نیم فصل و عملکرد بسیار ضعیف مجید غلام نژاد، باعث شده تا به گفته نزدیکان باشگاه استقلال، حمودی در فهرست نفرات مدنظر این باشگاه برای فصل آینده باشد
۳- اسماعیل شریفات: تکلیف او هنوز با خودش مشخص نشده. از یک طرف می گوید در فولاد می ماند، از طرف دیگر بحث عشقش به استقلال را می کشد.
حالا هم که داستان پیشنهاد پرسپولیس مطرح شده است ولی اگر اتفاق خاصی نیفت احتمال بازگشت او به استقلال وجود دارد.

اما این پایان ماجرا نیست. قلعه نوعی روی دو ستاره سابق پرسپولیس نیز نظر دارد:

۱-علی کریمی: شوخی نیست. او با بودن دایی جایی در پرسپولیس ندارد و رقم پیشنهادی استقلال نیز اغوا کننده است.

۲-کریم انصاری فر: او در ترکیب اصلی کی روش قرار نداردو احتمالاً مشتری خاصی هم در اروپا نخواهد داشت. بازگشت به تهران و بازی در استقلال، هم او را دوباره درصدر اخبار قرار می دهد و هم یک دهن کجی اساسی به آنهایی است که او را از پرسپولیس دور کردند.

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …