چاپ مطلب چاپ مطلب

اظهار نظر عجیب تامینی درباره وزیر بهداشت(جای وزیر بودم استعفا می دادم) / استیلی کدام ۵ نفر را در بازی با شاگردان دایی در اختیار ندارد؟

همای گیلان: اظهار نظر عجیب تامینی درباره وزیر بهداشت(جای وزیر بودم استعفا می دادم)

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر چنین اتفاقی در کشورهای دیگر می افتاد قطعا وزیر بهداشت استعفا می داد، گفت: ممکن استان های دیگر هم درگیر این بیماری شوند.

حسن تامینی لیچایی با اشاره به شیوع بیماری آنفلولانزا در کشور اظهار کرد: این بیماری کرمان و چند استان کشور را درگیر کرده و یک اتفاق ساده نیست.

وی با اشاره به اینکه وزیر بهداشت را برای جلسه به کمیسیون بهداشت مجلس فراخواندیم افزود: بحثها چالشی شد، باید فکری اساسی تر برای مقابله با این بیماری اتخاذ شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر چنین اتفاقی در کشورهای دیگر می افتاد قطعا وزیر بهداشت استعفا می داد، گفت: ممکن استان های دیگر هم درگیر این بیماری شوند.

Image result for ‫تامینی‬‎

تامینی تاکید کرد: وقتی آمار مرگ و میر از چهل نفر فراتر می رود چطور وزیر بی تفاوت است این امر اعتراض کمیسیون بهداشت را به همراه دارد و بسیار نگران کننده است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید حساسیت بیشتری ایجاد شده و حالت اضطراری در کشور ایجاد گردد در حالیکه من این حالت را نمی بینم .

تامینی با تاکید بر اگر جای وزیر بودم قطعا استعفا می دادم افزود: صحبت های وزیر بهداشت برای ما قابل توجیه نبود و باید با تندی به این مسائل برخورد شود.

تابناک اضافه می کند ؛ روزهای آینده به یادآوری مواردی خواهیم پرداخت که چرا این نماینده رشت با وقوع اتفاق هایی به مراتب بدتر در گذشته ای نه چندان دور ، هرگز چنین مواضعی را که در قبال یکی از محبوب ترین وزرای روحانی گرفت را اتخاذ نکرد!؟


استیلی کدام ۵ نفر را در بازی با شاگردان دایی در اختیار ندارد؟

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: فردا بازی دشواری را مقابل صبای قم در پیش داریم و در این دیدار پنج بازیکن اصلی خود را مقابل حریف همراه نخواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، حمید استیلی عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و ملوان بندر انزلی بیان داشت: سید جلال رافخایی، سعید یوسف زاده و آرش افشین به دلیل مصدومیت و محمد آبشک و فرزاد حاتمی به دلیل محرومیت نمی توانند تیم ملوان را در مقابل صبای قم همراهی کنند.

وی بیان داشت: به خوبی تیم صبای قم را آنالیز کرده ایم و با انگیزه بالایی مقابل این تیم قرار خواهیم گرفت و امیدوار به یک بازی زیبا هستیم.

وی افزود: در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر با اضافه کردن دو سه بازیکن جدید یکی از مقتدرترین تیم ها خواهیم شد و این در حالی است که اکنون من و بازیکنان شناخت زیادی از یکدیگر داریم و این موضوع به روند بهترشدن تیم کمک می کند.

استیلی با اشاره به وضعیت مالی باشگاه ملوان انزلی گفت: مشکل مالی مشکلی است که همه تیم ها به آن دچار هستند و ملوانی ها نیز از این قضیه مستثنی نیستند.

وی ادامه داد: مسئولان باشگاه در تلاش برای حل مشکل های مالی هستند و باید در نظر داشته باشیم که بسیاری از تیم های لیگ برتر خصوصی هستند اما از منابع دولتی تامین می شوند.

وی افزود: ملوان انزلی ۱۰۰ درصد خصوصی است گرچه ۳۰ درصد سهام تیم ما در اختیار نیروی دریایی ارتش است که زمین توسط آن ها به ما داده می شود و می توانیم بازیکن سرباز بگیریم.
سرمربی ملوان انزلی در پاسخ به سوالی در مورد اعتراض تماشاگران این تیم نسبت به نتیجه های اخیر ملوانی ها گفت: وقتی که نتیجه را واگذار می کنیم اعتراض هواداران امری طبیعی است و ما نیز به اعتراض آن ها احترام می گذاریم.

دیدار تیم های صبای قم و ملوان انزلی از چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور عصر فردا در استادیوم یادگار امام(ره) قم برگزار می شود.

صبای قم هم اکنون با ۲۲ امتیاز در رده چهارم جدول لیگ برتر و ملوان انزلی نیز با ۱۶ امتیاز در رده دهم قرار دارند.// تابناک

About سردبیر

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …