چاپ مطلب چاپ مطلب

افتتاح حوزه دادگستری بخش رودبنه با حضور مسئولین استانی

همای گیلان:رئیس دادگستری لاهیجان در آیین این افتتاحیه گفت : هدف از گردهمایی در این مکان ، اعلام موجودیت و استقرار و شروع به کار قضایی با فعالیت یک شعبه دادگاه در بخش رودبنه می باشد.

SAM_0287

دارسرایی اظهار داشت : امیدوارم با کمک مردم و مسئولین بتوانیم در راستای احقاق حقوق مردم گام برداریم.

وی افزود : همواره سیاست قوه قضایی بر این است تا شرایط سهل و آسان را با حداقل هزینه و کمترین بعد مسافت برای مردم فراهم نماید.

رئیس دادگستری لاهیجان خاطر نشان کرد : استقرار حوزه قضایی در مرکز بخش رودبنه از جهاتی موجب خشنودی است چرا که در جهت اجرا ی قانون حرکت می کند و از سوی دیگر موجب ناراحتی می باشد برای کسانی که قانون را رعایت نمی کند.

دارسرایی یادآور شد : آنچه که امروز از شما می خواهیم این است تا با در اختیار گذاشتن زمین دستگاه قوه قضایه در خصوص احداث ساختمان اقدام نماید.

امام جمعه شهرستان لاهیجان : جایگاه قضات جایگاه پیامبران و ائمه است

آنگاه امام جمعه شهرستان لاهیجان گفت : انقلاب ما همواره در مسیر خدمتگزاری با مردم حرکت نموده است بسیار خوشحالم که امروز خدمت دیگری برای مردم شکل می گیرد.

حجت الاسلام عبداله زاده با تاکید بر این مطلب که کار قضایی کار بسیار دشوار و مشکل است خاطر نشان کرد : آنچه که از دستگاه قصاانتظار می رود رعایت عدالت می باشد که الحمدا… بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قضات عادلی در مسند قضاوت نشسته اند.

وی اظهار داشت : جایگاه قاضی جایگاهی است که غیر از پیامبر و ائمه نمی نشینند ایشان می توانند فضای امنیت را برای مردم فراهم نمایند و برای سارقان فضای امنی ایجاد کنند در ادامه فرماندار شهرستان لاهیجان گفت : خدا را شاکریم که دست آوردهای نظام یکی پس از دیگری در جا ی جای نظام شکوهمند انقلاب اسلامی اعمال می شود.

علیزاده افزود :مردم بخش رودبنه انسانهای مذهبی ، ولایتمدار، همیشه در صحنه هستندو ارتباط خوبی با ائمه دارند و ۷۰ درصد بخش کشاورزی شهرستان در این بخش مستقر است.

وی اظهار داشت : استقرار حوزه فضایی در این بخش می تواند کمک شایانی به مردم باشد زیرا موجب جلوگیری از حدر رفتن وقت و هزینه می شود امیدوارم که بیش از پیش عدالت سر منشاء قوه قضایی باشد.

آنگاه رئیس حوزه دادگستری بخش رودبنه گفت : از همه کسانی که بنده را لایق این کار دانسته اند تقدیر و تشکر می نمایم.

 

جباری افزود : امیدوارم با این امکانات اندک بتوانیم به نحو احسن انجام وظیفه نماییم و این مطمئناً حاصل نمی شود مگر با همکاری مسئولین شهرستان و مردم بخش.

SAM_0290 SAM_0280 SAM_0275 SAM_0277 SAM_0278 SAM_0273

About

Check Also

مدیرکل صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: صدور ۳۴ پروانه‌ صنعتی در گیلان در سه ماهه نخست امسال

مدیرکل صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: صدور ۳۴ پروانه‌ صنعتی در …

۲ comments

  1. خداوندا تورا به پیامبر عظیم خاتم رسالت حضرت محمد (ص) قسم می دهم به سربازان کمنام حضرت حجت صاحب الزمان را که در قضاوت عادلانه و کفر ستیزی در سنگر قضاوت خدمت میکنند در پناه خود محفوظ نگاه دار .