چاپ مطلب چاپ مطلب

افتتاح ۱۶ پروژه شهرداری سیاهکل در ایام ال… فجر

اخصاصی همای گیلان:با حضور مسئولین شهرستانی ۱۶ پروژه شهرداری سیاهکل با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و صد میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید شهرداری در آئین افتتاح مجتمع بازی کودکان گفت:در این ایام ۱۶ پروژه شهرداری افتتاح می گردد که یکی از این پروژه ها مجتمع بازی پارک شمس جهان است و۶۰ میلیون تومان برای این پارک هزینه شده است.

http://www.homaygilan.ir/wp-content/uploads/2015/02/DSCN2258-300×225.jpg

کاظمی افزود: دیگر پروژه قابل افتتاح این ایام اجرای فرش موزاییک بالاتر از بازار دیلمان جنب دیوار حفاظتی است که اعتبار صرف شده برای این پروژه هم ۳۰ میلیون تومان می باشد وی با اعلام این مطلب که اجرای تعویض آبرو(چهارراه سینما قدیم)و روشنایی میدان بصیرت (جنب هلال احمر) دو پروژه دیگری هستند که امروز افتتاح و به بهره برداری رسید ،اظهار داشت: به ترتیب برای هر کدام از این پروژه ها ۵۰ میلیون نومان و ۶ میلیون تومان هزینه کرده ایم

 

شهردار سیاهکل اذعان داشت: ۳۶ میلیون تومان جهت خرید تجهیزات و راه اندازی دوربین ثبت تخلفات مرکز شهردر میدان امام رضا و میدان بسیج سرمایه گذاری شده است.

کاظمی مبلغ هزینه شده جهت افتتاح اصلاح، احداث و روشنایی خیابان شهید بهشتی میدان پور نوروز را۴۰ میلیون تومان عنوان کرد.

وی اذعان داشت جهت افتتاح پروژه های جدول گذاری،رنگ آمیزی و روشنایی در مرکز شهر خیابان امام خمینی (ره)، اجرای فرش موزاییک در خیابان های منظریه به سمت آبفا شهید مطهری جنب آموزشگاه و شهید باهنربه ترتیب ۲۸ میلیون تومان، ۱۳ و دویست میلیون تومان، ۶۶ میلیون تومان و ۴۱ میلیون تومان هزینه نموده ایم.

شهردار سیاهکل هزینه اجرای آسفالت خیابان ابتدای باهنر اطراف مسجد، کوی منبع آب و احداث پارک خیابان صدوقی پشت دبیرستان مشیررا به ترتیب ۱۰۰ میلیون تومان و ۱۵ و دویست میلیون تومان دانست.

کاظمی افزود :سیصد میلیون تومان نیز جهت تملک وزیر سازی کمربندی وهمچنین صد میلیون تومان برای بهسازی محل دفن زباله سرمایه گذاری شده است

DSCN2255  DSCN2261 DSCN2239 DSCN2241 DSCN2245

About سردبیر ارشد

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …