چاپ مطلب چاپ مطلب

افشین گلباغی به عنوان شهردار لنگرود معارفه شد

اختصاصی همای گیلان:معارفه شهردار لنگرود با حضور امام جمعه،فرماندار، نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل امور شهری استانداری،شهرداران لاهیجان، استانه اشرفیه، املش، مسئولین شهرستانی و استانی وجمع پرشور مردم شهر لنگرود برگزار شد.

1

در این مراسم منصفی رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود بیان داشت : تمام سعی ما برآن بوده است تا شهرداری را انتخاب نماییم که آشنایی کامل با شهر لنگرود و نیازها و خواسته های مردم داشته باشد که یقینا این ویژگی پس از یکسال حضور در شورای شهر لنگرود، در شهردار منتخب وجود دارد.

منصفی افزود : اختلاف کوچکی که در انتخاب شهردار جدید در بین شورا وجود داشت تنها بدین علت بود که اعضای شورا مخالف جدا شدن چنین نیروی فعال و توانمندی از جمع شورای شهر لنگرود بودند.

وی خطاب به آقای افشین گلباغی شهردار لنگرود گفت : یکسال از عمر شورای دوره چهارم می گذرد و این انتطار از شما می رود که تعامل بیشتری با نماینده شهرستان، فرماندار و مسئولین شهرستان داشته و در مسیر داشتن شهر زیبا و خوب برای همشهریان لنگرودی بکوشید.

شریفی سرپرست شهرداری نیز ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شهردار محترم گفت : تعامل بسیار خوبی که مسئولین شهرستان بویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر لنگرود از مجموعه شهرداری در مدت سرپرستی اینجانب داشته اند باعث شد که بتوانیم عملکرد خوبی را در این مدت داشته باشیم که جای قدردانی از این عزیزان دارد.

از دیگر سخنران این مراسم نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی بود، وی گفت :از اعضای شورای شهر لنگرود قدردانی می نمایم که در انتخاب شهردار جدید فرهنگ شورایی را اتخاذ نمودند. و انتخابی را که اکثریت اعضا بدان رای مثبت داده بدان احترام و از آن تمکین نموده اند.

لاهوتی نماینده شهرستان لنگرود بیان داشت: سابقه حضورآقای گلباغی در مجمع نظام مهندسی شهرستان و همچنین حضور ایشان در شورای اسلامی شهر و آشنایی با مدیریت شهری ، حاکی از آن است که می تواند با صفا و صمیمیت با اعضای شورای شهر درمسیر موفقیت گام بردارد..

وی خطاب به گلباغی شهردار لنگرود گفت : اعتماد مردم،اعتمادمردم و اعتماد مردم باید سرلوحه کارتان باشد. اگر اعتماد مردم را جلب کنید هیچ چیزی جلودار شما نخواهد بود. سلامت و صداقت را در کارتان همواره داشته باشید و خود را هرگز از مسیر قانون خارج نسازید.

نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : لنگرود از جمله شهرهایی است که استعداد آن را دارد با تلاش و پشتکارو با اندکی فکر خلاقانه تبدیل به یک شهر زیبا و قطب گردشگری در کشور تبدیل گردد.

در این مراسم جواد پور فرماندار شهرستان لنگرود هم گفت : دشمنان ما برای حجوم به کشورمان بسیار آگاهانه و زیرکانه عمل می کنند ، پس وظیفه ماست مانیز در این مسیر آگاهانه تر و زیرکانه تر از انها در برابر دشمن بایستیم و نگذاریم دشمن به اهداف خود برسد.

فرماندار شهرستان لنگرود اظهار داشت : رفاقت ، همدلی ، صمیمیت باید بین همه ادارت، نهادها و مردم برقرار باشد که یقینا این امر ،شرط موفقیت کشور است .

مدیر کل امور شهری استانداری نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های شریفی سرپرست شهرداری گفت : در انتخاب شهردار جدید ،کمترین دغدغه برای شهر لنگرود وجود داشت که یقینا این امر ناشی از تدبیرشورای اسلامی شهر بوده است.

کرمی مدیر کل امور شهری استانداری گفت : خداوند مسئولیت را توفیق هرکس نمی کند و خدای متعال ما را دوست داشته است تا با قرار دادن در مسیر مسئولیت ما را در آزمایش قرار دهد.

وی تصریح کرد: اگر در کردار،گفتار و اعمال ما همواره خداوند را ناظر بدانیم همواره موفق خواهیم بود و علاوه بر کسب رضایت خداوند منان ،رضایت مردم را نیز کسب خواهیم کرد.

کرمی افزود : باید در جلب اعتماد مردم بکوشیم که یقینا اگر اعتماد مردم را جلب کنیم مردم نیز ما را حمایت می کنند و این رمز موفقیت خواهد بود.

افشین گلباغی شهردار لنگرود نیز در پایان پس از دریافت حکم شهرداری از حضور گرم مسئولین و مهمانان گرامی که در این روز وی را همراهی و در این مراسم حضور به هم رسانده اند قدردانی نمود.

لازم به ذکر است در انتهای مراسم ضمن تقدیر و اهدای لوح سپاس به شریقی سرپرست شهرداری، حکم افشین گلباغی شهردار لنگرود قرائت و به ایشان تقدیم شد.

خبرنگار:فاطه مشفق

2 33 1

About سردبیر ارشد

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …