چاپ مطلب چاپ مطلب

امام (ره) در طول حیات خود به ما درس ایثار و ازادگی دادند

اختصاصی همای گیلان:سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان گفت :ایام ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد فرصتی مغتنمی برای انتقال اندیشه های ناب امام (ره) به جامعه است.index
ابراهیم رامین فر درگفتگویی ضمن تسلیت ایام سوگواری ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد افزود: تجدید عهد و بیعت با حضرت امام و بازخوانی سیره و درسهای ایشان که همان درسهای انقلاب است را لازمه روشن کردن را ه ایندگان عنوان کرد.
وی گفت: حضرت امام (ره) شخصیت برجسته ایست که عزت و سربلندی را برایمان در دنیا به ثبت رسانده است . ایشان یک نعمت الهی برای ملت ایران و همه ملل مظلوم جهان بودند و راهشان راه روشن به سوی سعادت ملتهاست.
وی اضافه کرد: این اداره در نظر دارد محفل « یاد امام و انس با قران» را با حضور امام جمعه شهرستان ، اساتید ، قاریان و مربیان قرانی برگزار نماید. این برنامه قرار است در ساعت ۱۰ صبح روز ۱۳ خرداد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شود.
همچنین برنامه عصری با شعر به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با عنوان “پرواز تاملکوت” با حضور شعرای برجسته در روز یکشنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۶ در محل سالن اداره برگزار خواهد شد. از عموم علاقمندان دعوت به عمل می آید در این برنامه حضور بهم رسانند .

About

Check Also

انتصاب سرپرست امورتوزیع برق ۲ شهرستان رشت

انتصاب سرپرست امورتوزیع برق ۲ شهرستان رشت 🔹طی حکمی از سوی مسعود صادقی خمامی مدیرعامل …