چاپ مطلب چاپ مطلب

انتصابات قریب الوقوع در استان گیلان!/نقش پررنگ برخی نمایندگان

همای گیلان: سایت خزر بر خط نوشت شنیده ها حکایت از انتصابات قریب الوقوع در استان گیلان دارد. انتصاباتی که نقش پررنگ برخی نمایندگان استان به وضوح در آن مشهود است.

axe95233

 پس از انتصاب بلبل آبادی بر راس سازمان برق منطقه ای استان گیلان و کناره گیری کریم آزادگان پس از ۱۲ سال، حالا گویا نوبت به سایر مدیرانی رسیده است که نزدیک و یا بیش از یک دهه سابقه مدیریت را در کارنامه کاری خود می بینند.

در این راستا شنیده می شود که محمدعلی یوسفی، مدیر کل استاندارد گیلان به زودی جای خود را به فرد دیگری خواهد داد. وی بیش از یک دهه عهده دار این منصب بوده است.

از آب و فاضلاب روستایی گیلان نیز خبر می رسد به زودی محمدعلی فرامینی جای خود را علی جعفری خواهد داد. جعفری، مدیر اسبق شرکت آب و فاضلاب روستایى شهرستان هاى سیاهکل و آستانه اشرفیه و مدیر کنونى نظارت بر بهره بردارى شرکت آب و فاضلاب روستایى استان، می باشد. لازم به ذکر است محمد على فرامینى از سال ٨٩ تاکنون این جایگاه را در اختیار داشته است.

برخی سایت های خبری به نقش ابوذر ندیمی، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در این جابه جایی اشاره کرده اند.

محمود ایزددوست، مدیرکل فعلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز دیگر مدیری است که حرف و حدیث هایی در خصوص جابه جایی قریب الوقوع او به گوش می رسد. وی که چندی پیش با انتقاد شدید الحن استاندار گیلان نیز روبرو شده بود، بارها در معرض انتقاد نمایندگانی همچون جبار کوچکی نژاد قرار گرفته است. انتقاداتی که در تغییر وی، چندان هم بی اثر نخواهد بود.

About سردبیر ارشد

Check Also

آغاز انتخاب نمونه های ملی و استانی صنعتی و معدنی گیلان

آغاز انتخاب نمونه های ملی و استانی صنعتی و معدنی گیلان / فعالیت ۶۰ برند …