چاپ مطلب چاپ مطلب

این بازیکنان سفیران فرهنگی ایران در استرالیا هستند؟؟؟ سلفی های منشوری ملی پوشان در استرالیا خبرساز شد+ تصاویر

همای گیلان:تیم ملی ایران که برای شرکت در مسابقات جام ملتهای آسیا در استرالیا به سر می برد در اولین بازی خود موفق شد که تیم ملی بحرین را با دو گل شکت دهد.

اما این بازی در شرایطی برگزار شد که ایرانیان زیادی در ورزشگاه محل مسابقه ایران در شهر ملبورن حضور داشتند و از ملی پوشان ایران هم استقبال خوبی داشتند تا جایی که حتی در محل هتل تیم ملی تا ساعاتی ازشب انتظار می کشیدند تا با ملی پوشان ایران عکس یادگاری بگیرند.

این درحالی است که ملی پوشان ایران هم با کمال میل با ایرانیان مقیم استرالیا عکس یادگاری میگرفتند و به درخواست آنها پاسخ مثبت میدادند.

 

unnamedunnamed1unnamed2unnamed3unnamed4unnamed5unnamed6

 

 

اما شنیده شده که پس از انتشار عکس های منشوری ملی پوشان که سر و صدای زیادی به پا کرد کی روش ناراحت شده و به بازیکنان تذکر داده که از مسائل حاشیه ساز خودداری کنند و کاری نکنند که به ضرر تیم ملی تمام شود.

حتی کار به جایی رسید که مسئولان تیم ملی هم از این کار ملی پوشان که در فضای مجازی هم سرو صدای زیادی را به پا کرده ابراز ناراحتی کردند.

به هرحال امیدواریم بازیکنان ایرانی که نمایندگان ملت ایران در استرالیا هستند کاری نکنند که هم برای خودشان حاشیه سازی کنند و هم برای تیم ملی ایران چرا که در این دوره از مسابقات امیدواری زیادی به این تیم برای قهرمانی وجود دارد./ دانا

 

About سردبیر ارشد

Check Also

گلایه تند حردانی از استقلال:  نخواستم پرسپولیس بروم…

گلایه تند حردانی از استقلال:  نخواستم پرسپولیس بروم… مدافع جدید سپاهان درباره جدایی از استقلال …