چاپ مطلب چاپ مطلب

بازدید از ۱۱۴۵ واحد برنجکوبی در چهارچوب طرح نظارت بر فعالیت کارخانه های شالیکوبی گیلان

همای گیلان:رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از شناسایی ۱۸۳ مورد تخلف کارخانه های شالیکوبی به ارزش بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در استان خبر داد.

index
محمد درویش کردار با اشاره به لزوم رعایت نرخ های مصوب تبدیل شلتوک به برنج سفید توسط کارخانه های شالیکوبی گفت: با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی، سازمان جهاد کشاورزی و اتحادیه شالیکوبان در قالب گشت های مشترک، یک هزار و ۱۴۵ واحد شالیکوبی در سطح استان مورد بازدید میدانی قرار گرفت.
وی افزود: در طرح گشت و نظارت بر فعالیت کارخانه های شالیکوبی ۱۸۳ واحد متخلف شناسایی شدند و پرونده تخلف آنها به ارزش بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
درویش کردار عمده این تخلفات را شامل گران فروشی، عدم صدور فاکتور و عدم درج قیمت عنوان کرد و افزود: شهروندان گیلانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف مانند گرانفروشی، عدم درج قیمت بر روی کالا، کم فروشی و تقلب، عدم صدور فاکتور فروش، فروش اجباری و … می توانند موارد را به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و یا سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.

About

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …