چاپ مطلب چاپ مطلب

با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور عملیات احداث شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر آغاز شد

اختصاصی همای گیلان:کلنگ شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر در زمینی به مساحت ۶۷۱ مترمربع توسط مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به زمین زده شد.

7124b2bc-6533-4c0c-9806-72e15934cc8d
در این مراسم که محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: عملیات احداث پروژه شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر برای رفع مشکلات بیمه شدگان این شهرستان و ارتقاء خدمت رسانی به آنان آغاز می شود.
نوربخش افزود: عملیات ساخت پروژه جدید شعبه تأمین اجتماعی کیاشهر بعد از کلنگ زنی، ظرف مدت یک سال احداث و در اسفند سال ۹۴ نیز به بهره برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: برنامه سازمان تأمین اجتماعی در دولت تدبیر وامید بر این اصل استوار است که وعده ای را بدون کار کارشناسی شده اعلام نمی کنیم و در صورتی که پروژه ای قابلیت اجرا داشته و بتوانیم آن را انجام دهیم، اعلام شده و به مرحله اجرا خواهد رسید.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر در سه طبقه و با زیربنای یک هزارو ۹۶ متر احداث خواهد شد.
نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: با احداث شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر مردم این بندر خدمات مورد نظر خود را با سهولت دریافت خواهند کرد.
دکتر محمد حسین قربانی افزود: مردم بندر کیاشهر با توجه به امکانات و استعدادهایی که دارند شایسته خدمات مطلوبتری نسبت به وضعیت فعلی هستند.
وی اظهار داشت: بندر کیاشهر دارای ۴ هزارو ۸۶ بیمه شده و یک هزارو ۲۹۱ مستمری بگیر تحت پوشش تأمین اجتماعی است.
لازم به ذکر است دکتر سید تقی نوربخش از شعبه تأمین اجتماعی آستانه اشرفیه نیز بازدید کرد وباتوجه به فرسوده بودن ساختمان این شعبه و وجود زمینی در کنار آن امکان احداث یک مرکز بیمه ای و درمانی در این زمین را مورد بررسی قرار داد.
بر این اساس در جریان سفر مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به استان گیلان، دکتر نوربخش از شعب تأمین اجتماعی سیاهکل و لاهیجان و همچنین درمانگاه لاهیجان نیز بازدید کرد.

وی در مورد هتل فجر لاهیجان اضافه کرد: تا یک ماه دیگر عملیات این هتل و نیز مشکلات پروژه ملی کارخانه چوکا در زمینه اشتغال و تولید آن تصمیمات گرفته می‌شود.

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …