چاپ مطلب چاپ مطلب

بخشدار رحیم آباد: عملیات اجرایی بهسازی و گابیون بندی در چندروستای اشکور تکمیل شد

اختصاصی همای گیلان:بخشدار رحیم آباد رودسر از تکمیل عملیات اجرایی پروژه بهسازی و گابیون بندی چند روستای متصل به هم در اشکورات سفلی این بخش خبر داد.
download
سعادت نژاد با اشاره به وقوع رانش زمین در این مناطق همچون راه روستایی گره گوابر، لامشکن علیا و سفلی، مازی بن و سلجه چال ضرورت اجرای این طرح را از الزامات خواند و گفت: به همین منظور برای رفع این مشکلات بیش از ۶کیلومتر این مسیرها بهسازی و ابنیه فنی و گابیون بندی صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه مدت زمان اجرای این طرحها حدود سه ماه و به صورت مستمر با مشارکت مردمی انجام گرفت بیش از ۳۰۰خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.
به گفته سعادت نژاد برای اجرای این طرح ها که از محل اعتبارات حوادث و دهیاریها تامین و هزینه شده در مجموع بیش از ۸۸میلیون تومان سرمایه گذاری شده است.
وی در ادامه از اجرای پروژه های کارشناسی و کارآمد در این بخش و در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت الحمدلله روند توسعه و پیشرفت رحیم آباد به خوبی در حال انجام است و ما این روند را با مشارکت و همکاری مردم مطلوب و تاثیر گذار می دانیم
سعادت نژاد گفت از مردم فهیم و خوب رحیم آباد می خواهیم با مشارکت و همکاری مضاعف در توسعه و پیشرفت برنامه های فرهنگی و عمرانی یاریگر ما باشند و در سایه سار دولت اعتدال و امید با ایجاد روحیه همدلی و وفاق در ادامه مسیر همراه ما باشند

About سردبیر ارشد

Check Also

سماکچی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر رشت : رفع موانع با هدف تسریع بخشیدن به روند اجرای پروژه های عمرانی

سماکچی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر رشت : رفع موانع با …