چاپ مطلب چاپ مطلب

برای اجرا در برنامه « ورزش از نگاه دو » مجری گیلانی جایگزین پیمان یوسفی در شبکه دو سیما شد

همای گیلان:مجری گیلانی شبکه ورزش سیما پس از یک سال اجرا در این شبکه ، به شبکه دوم سیما انتقال یافت .

مجتبی پور بخش مجری جوان و توانمند استان گیلان که از سال پیش اجرای برنامه پر مخاطب60 و پربیننده « لیگ ۱ »  را  در شبکه ورزش به عهده داشت با درخواست مسئولان شبکه دو و موافقت فرشاد صادقی مدیر شبکه ورزش به این شبکه انتقال یافت .

مجتبی پوربخش در شبکه دو به عنوان مجری اصلی قدیمی ترین برنامه ورزشی این شبکه یعنی « ورزش از نگاه دو » را به عهده خواهد داشت .

وی در حالی امسال اجرای سری جدید این برنامه قدیمی سیما را بر عهده خواهد داشت که پیش از این پیمان یوسفی از مجریان صاحب نام کشور کار اجرای این برنامه را بر عهده است . چهره های شاخصی همچون جهانگیر کوثری و شادروان نیما نهاوندیان نیز در سال اخیر اجرای این برنامه را برعهده داشته اند .

در اولین برنامه ورزش از نگاه دو  که جمعه شب به روی آنتن رفت سعید فائقی معاون اسبق سازمان تربیت بدنی که میهمان این برنامه بود ضمن تمجید از اجرای متبحرانه پوربخش تولد یک مجری جدید در شبکه دو را به مدیران این شبکه تبریک گفت .

آخرین باری که یک مجری از مرکز گیلان موفق شده بود در شبکه های سراسری اجرا کند به حدود ۲۵ سال پیش  برمی گردد که خادم از مجریان توانمند استان گیلان اوایل دهه ۷۰ اجرای برنامه های ورزشی شبکه دو را بر عهده داشت ./دیارمیرزا

About

Check Also

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد شهردار لاهیجان از …