چاپ مطلب چاپ مطلب

برای سخنرانی در اجتماع بزرگ فرهنگیان گیلان صورت می‌گیرد سفر نوبخت و فانی به گیلان

همای گیلان:مدیر کل آموزش و پرورش گیلان از سخنرانی محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در اجتماع یک‌هزار نفری فرهنگیان و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در اجتماع ۵۰۰ نفری معلمان این استان در اردیبهشت امسال خبر داد.

untitled

 مهدی حاجتی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت سالروز شهادت مطهری و هفته معلم در استانداری گیلان اظهار کرد: ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت مطهری برنامه‌های مختلفی از طرف آموزش و پرورش در استان برگزار می‌شود.

وی از اجتماع یک‌هزار نفری معلمان گیلان با سخنرانی محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در ۱۲ اردیبهشت امسال خبر داد و گفت: این همایش به منظور تجلیل از مقام والای علامه مطهری و جایگاه معلم برگزار می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان این نهاد را متولی تعلیم و تربیت در جامعه خواند و افزود: ماموریت مهم آموزش و پرورش با همکاری خانواده‌ها و نهادهای مردمی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اجتماع ۵۰۰ نفری فرهنگیان گیلان در ۸ اردیبهشت امسال خاطرنشان کرد: علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش سخنران این اجتماع است.

حاجتی ماموریت آموزش و پرورش را تولید نیروی انسانی خواند و یادآور شد: تعداد ۵۰۰ معلم نمونه در استان داریم که ۲۰ معلم به صورت استانی تجلیل می‌شوند./فارس

 

About

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …