چاپ مطلب چاپ مطلب

برنامه های طرح دریای چاف و چمخاله از زبان شهردار / ذاکری: برگزاری جشنواره مجسمه های شنی و کشتی ساحلی در تابستان ۹۵

همای گیلان: رضا همام ذاکری اظهار کرد: طرح سالم سازی دریای چاف و چمخاله از اول تیر ماه شروع شده و تا آخر شهریور ادامه خواهد داشت.
 شهردار چاف و چمخاله تصریح کرد: طرح دریای این منطقه جزو بهترین طرح های استان گیلان است و به عنوان یک طرح کشوری همیشه مطرح بوده و یک بار نیز به عنوان بهترین طرح دریای کشور برگزیده شده است.
ذاکری با افزایش سطح کیفی طرح سالم سازی دریای چاف و چمخاله در سال جاری اظهار داشت: نگاه ویژه ای را به مسائل بهداشتی و خدمات عمومی در طرح امسال پیش بینی کردیم که ایجاد یک راه فضای سبز و چراغانی شده در طرح بانوان ، بازسازی سرویس های بهداشتی در درون و بیرون طرح ، درختکاری شکیل ، ایجاد بازی های آبی و رستوران در طرح آقایان از جمله این موارد است.

index

وی افزود: با توجه به خبرهایی که از شهرهای همسایه داریم، متوجه شدیم در وضعیت بهتری قرار داریم و امیدواریم که امسال با آمادگی موجود و تلاش تیم مدیریت شهری ، میزبان مناسبی برای مسافران عزیز در منطقه چاف و چمخاله باشیم.
ذاکری ادامه داد: اجرای نمایش های هفتگی ، مسابقات ورزشی در اواسط تابستان ، برگزاری جشنواره مجسمه های شنی و کشتی ساحلی از جمله وارد دیگری است که امسال در طرح دریای چاف و چمخاله پیش بینی شده است.
رضا همام ذاکری اظهار کرد: طرح سالم سازی دریای چاف و چمخاله از اول تیر ماه شروع شده و تا آخر شهریور ادامه خواهد داشت.
ذاکری در پاسخ به سوال خبرنگار ما که میزان بدهی شهرداری به ناجیان غریق چه مقدار است،عنوان کرد: قطعا بدهی ما به این عزیزان زیر ۳ میلیون تومان است که حتما توسویه خواهیم کرد.
ذاکری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با رشد ۱۵ درصدی ناجیان غریق و ۳ قایق نجاتی که مدام در حال گشت زنی خواهند بود ؛ خاطرات تلخ مسافران و همشهریان منطقه را در تابستان ۹۵ به حداقل برسانیم.//تابناک

14380610577

About سردبیر

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …