چاپ مطلب چاپ مطلب

برگزاری طرح دست های مهربانی در شهرستان لنگرود

همای گیلان:همزمان با سراسر کشور و به منظور عمل به نیت واقفان خیر اندیش همایش دست های مهربانی در شهرستان لنگرود برگزار شد .

download (1)
به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود این طرح به همت اداره اوقاف و امورخیریه  شهرستان و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش محروم اطاقور به اجرا در آمد .
در این مراسم حجت الاسلام بازدار ریاست اداره اوقاف لنگرود با بیان جایگاه وقف در اسلام و اهمیت آن در رفع نیاز مالی  مستمندان جامعه برخی از آثار و برکات حاصله از این سنت حسنه را برای جمع حاضر تشریح و خاطر نشان نمود بی شک آنچه موجب گردید که امروز اوقاف در این مسیر گام برمی دارد ، نیت واقفیانیست  که با عمل  خیرخواهانه خود در ریشه کنی فقر در جامعه سهیم بوده اند و وظیفه امانتداری از نیات آنان بر عهده اداره اوقاف نهاده شده است .
وی با اشاره به اینکه در سطح شهرستان ۱۵ موقوفه با نیت کمک به مستمندان وجود دارد خاطر نشان داشت : امید است گسترش بیشتر فرهنگ وقف در جامعه خیرات منطقه نیات خیر خود را بسوی وقف سوق داده و در جهت فقر زدایی و رفاه حال مردم اطاقور سهیم باشند .
در ادامه آقای پنجی ریاست اداره کمیته امداد امام خمینه (ره) شهرستان لنگرود نیز از رویکرد جدید اوقاف شهرستان ، از حمایت های بی شائبه اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود در یاری دادن به کمیته امداد قدردانی ویژه به عمل آورد .
در انتهای مراسم نیز به شکل نمادین به تعداد ۱۸ نفر از ایتام مستمند حاضر در جلسه هدایایی اهدا گردید .

download

About سردبیر ارشد

Check Also

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد

شهردار لاهیجان از برگزاری رویداد ملی عکاسی با محوریت چای خبر داد شهردار لاهیجان از …