چاپ مطلب چاپ مطلب

تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان از زبان شهردار لاهیجان

همای گیلان:رضا کحالی شهردار لاهیجان طی پیامی میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان به شهروندان و جوانان ایران تبریک گفت : DSC_0278

متن پیام به شرح زیر است :

 رسول اللّه صلی الله علیه و آله : إنَّ اللّه َ تَعالى یُباهی بِالشّابِّ العابِدِ المَلائِکَهکَ ، یَقولُ : اُنظُروا إلى عَبدی ! تَرَکَ شَهوَتَهُ مِن أجلی

پیامبر صلی الله علیه و آله : خداوند بزرگ ، به جوان عبادت پیشه ، نزد فرشتگان افتخار مى کند ، در حالى که مى فرماید : «بنده ام را بنگرید . براى من ، خواسته هاى نفْس خود را کنار نهاده است» .

جوانی یکی از مهم ترین مقاطع زندگی هر فرد می باشد، زیرا از نیروی جوانی و نعمت سلامتی برخوردار هستند و در اوج غرور و زیبایی جمال قرار دارند، و چه زیباست که جوانان با اخلاقی حسنه و با پایبندی به احکام اسلامی در راه درست گام بردارند.

جوانی نعمتی است که هر فرد باید از آن به درستی استفاده نماید و با تقویت ایمان و تقوای خویش به سوی معبود خویش نماز گزارد تا سعادت دنیا و آخرت را از آن خود نماید.

ولادت جوانه خورشید کربلا، حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان را به شهروندان و جوانان ایران عزیز اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. باشد که در سایه حق تعالی تمام جوانان رستگار و سعادتمند گردند.

About

Check Also

تامین آب کشاورزی املش نیازمند بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار

تامین آب کشاورزی املش نیازمند بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار   فرماندار املش در …