چاپ مطلب چاپ مطلب

تجلیل از خبرنگاران شهرستان املش همزمان با روز خبرنگار

اختصاصی همای گیلان:همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار، تجلیل از خبرنگاران شهرستان املش با حضور امام جمعه ، فرماندار و رئیس اداره ارشاد املش  برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان املش ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : شهید صارمی شغل خود را با خون خود مزین نمود و الگویی برای همه خبرنگاران شد.

روحانی امام جمعه شهرستان املش در خصوص وظیفه خبرنگاری گفت : وظیفه خبرنگاران است تا مسئولین را نقد نمایند. نقد باید مستند و همراه با پیشنهادات باشد که یقینا چنین نقدی سازنده خواهد بود و هرمسئولی که پذیرای چنین نقدی نباشد، مسئولی بی تقوا است.

وی بیان داشت : خبرنگار باید در انجام وظایف خود، شجاع و دلیر باشد و از بیان سخنان واقع نهراسد.

فرماندار شهرستان املش نیز در این نشست ضمن تبریک روز خبرنگار به تمام تلاشگران  این عرصه گفت : نامگذاری ۱۷ مرداد روز شهادت  شهید صارمی و نامیدن این روز به نام روز خبرنگار، نشان از اهمیت شغل خبرنگاران است.

جعفری فرماندار املش اظهار داشت : خبرنگاران و مسئولین در هر شهرستانی یک هدف عمده و اصلی دارند و آن  توسعه و ارتقا شهرستان است. هرکس در این راه گامی مخالف بردارد، دچار لغزش و خطا شده است.

وی بیان داشت : نقد دستگاهها از جمله وظایف مهم شما خبرنگاران است که باید در این راستا اخلاق، تعهد، دوری از هرگونه مسائل حاشیه ای،سیاسی و تخریب صورت پذیرد که یقینا این نقد به نفع مردم و جامعه خواهد بود.

در این مراسم ضمن بیان دردودل خبرنگاران، هدایایی نیز به پاس قدردانی از زحمات خبرنگاران شهرستان املش تقدیم شد.

خبرنگار : فاطمه مشفق

 

 

 

 

DSC052331

 

About سردبیر ارشد

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …