چاپ مطلب چاپ مطلب

تجلیل استاندار گیلان از فعالیت خبرنگاران در پوشش برنامه‌ها‌ی دهه فجر‌

همای گیلان:استاندار گیلان با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه در پوشش اخبار دهه فجر در این استان اظهار کرد: خبرنگاران دهه فجر گیلان تجلیل می‌شوند.
خبرگزاری فارس: تجلیل استاندار گیلان از فعالیت خبرنگاران در پوشش برنامه‌ها‌ی دهه فجر‌

محمدعلی نجفی عصر امروز در جلسه شورای حفاظت از منابع آب گیلان با اشاره به افتتاح پروژه‌های مختلف در دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: خبرنگاران در تمام شهرستان‌ها و حتی بخش‌ها به منظور پوشش اخبار دهه فجر مسئولان را همراهی کردند.

وی از تلاش اصحاب رسانه در پوشش اخبار دهه فجر گیلان قدردانی کرد و افزود: خبرنگاران دهه فجر گیلان طی نشستی تجلیل می‌شوند.

نجفی در ادامه با تاکید بر اجرای برنامه‌های مدیریت آب کشاورزی در فضایی آرام توسط مسئولان، بیان کرد: نمی‌خواهیم تشویش و نگرانی بین مردم ایران شود.

استاندار گیلان خواستار اتمام شخم زمستانی تمام شالیزارها قبل از نوروز سال ۹۴ شد و تصریح کرد: شخم ۲۳۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی موجب صرفه‌جویی ۱۵ درصدی مصرف آب در شالیزارها می‌شود.

وی بر تشویق کشاورزان در مدیریت مصرف آب در شالیزارها تاکید کرد و گفت: کشاورزان نسبت به مدیریت منابع آبی تعهداتی دارند.

نجفی با قدردانی از امامان جمعه و نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی در تشویق کشاورزان در شخم زمستانی، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها به عنوان کارگاه آموزشی در اجرای برنامه‌های ترویجی کشاورزی تاثیرگذار هستند.

*۴۰ درصد شالیزارهای رودسر شخم زمستانی زده شد

فرماندار رودسر نیز در جلسه مذکور به شخم زمستانی در ۴۰ درصد از اراضی شالیزاری این شهرستان اشاره کرد و گفت: شالیکاران رودسری از آب سد سفیدرود استفاده نمی‌کنند.

امیر جانبازی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های مربوطه در تامین آب شرب و کشاورزی در رودسر، بیان کرد: سال ۹۴ پیش‌بینی می‌کنیم در تامین آب شرب شهری و روستایی رودسر با مشکل مواجه شویم.

*شرکت توزیع نیروی برق به پیمانکاران بدهکار است

جمشید طالبی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان نیز در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان اظهار کرد: شرکت مذکور به دلیل تامین برق چاه‌های کشاورزی به پیمانکاران بدهکار است و این امر نیاز به اختصاص اعتبارات دارد./فارس

About سردبیر ارشد

Check Also

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری لاهیجان

همزمان با روز زمین پاک توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان توسط شهرداری …