چاپ مطلب چاپ مطلب

تسویه حساب سرمربی استقلال با مهاجم یاغی تیمش

 

برهانی که از تصمیم سرمربی تیمش حسابی دلخور بود در پایان بازی به یکی از رفقای نزدیکش گفت: دیدید که حق با من است؟ قلعه نویی تحت تاثیر برخی اطرافیان خود با من لج کرده. او با این رفتارش مرا کشت!

 آرش برهانی مهاجم مغوب استقلال یکی از نفراتی بود که با توجه به سابقه خوبش در دربی‌ها و آمار گلزنی‌هایش برابر پرسپولیس احتمال بازی وی حتی برای اندکی پیش بینی می‌شد اما امیر قلعه نویی ۹۰ دقیقه تمام برهانی را روی نیمکت نشاند و به او یک دقیقه هم فرصت بازی نداد.

برهانی که بعد از رفتار عجیب و اعتراضش در جریان بازی با راه آهن به هنگام تعویض چند روزی از حضور در تمرینات محروم و موقتاً اخراج شده بود در ‌‌نهایت در آستانه دربی توسط قلعه نویی بخشیده شد تا در بازی برابر پرسپولیس در لیست ۱۸ نفره تیمش قرار بگیرد. قلعه نویی اگرچه با اصرار علی فتح الله‌زاده مدیرعامل استقلال برهانی را بخشید و در ظاهر لگد آرش به کلمن آب را نادیده گرفت اما در باطن این حرکت برهانی را فراموش نکرد و در دربی به بهترین شکل ممکن این رفتار مهاجم یاغی تیمش را تلافی کرد تا برهانی دیگر هوس اعتراض نکند.

آرش که برای دربی انگیزه‌های فراوانی داشت و قصد داشت تا در دربی سرخابی ۷۸ صدمین گل خود در لیگ بر‌تر را به ثمر برساند، منتظر اشاره قلعه نویی بود تا به میدان برود و باتوجه به انگیزه‌های بالای خود، یک بازی خوب را به نمایش بگذارد اما قلعه نویی به بد‌ترین شکل ممکن با برهانی تسویه حساب کرد و اجازه حضور در میدان را به او نداد. امیر به قیمت اینکه تیمش حتی یک موقعیت گل هم مقابل پرسپولیس نداشته باشد، به آرش فرصت نداد و حسابی حال مهاجم شاکی استقلال را گرفت. برهانی که از تصمیم سرمربی تیمش حسابی دلخور بود در پایان بازی به یکی از رفقای نزدیکش گفت: دیدید که حق با من است؟ قلعه نویی تحت تاثیر برخی اطرافیان خود با من لج کرده. او با این رفتارش مرا کشت!

About

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …