چاپ مطلب چاپ مطلب

تغییر در سه فرمانداری گیلان وزیر کشور حکم آغاز به کار فرمانداران فومن،انزلی و صومعه سرا را صادر کرد

همای گیلان: وزیر کشور دولت یازدهم حکم آغاز به کار را برای سه فرماندار جدید در شهرهای گیلان را صادر کرد. عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشوربعد از پیشنهاد استاندار گیلان، طی احکامی میرشمس مومنی زاده را به سمت فرماندار فومن، عبدالصمد صفرنژاد را به سمت فرمانداری شهرستان بندر انزلی و همچنین حسین اسماعیل پور را به سمت فرماندار جدید شهرستان صومعه سرا منصوب کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشوربعد از پیشنهاد استاندار گیلان، طی احکامی میرشمس مومنی زاده را به سمت فرماندار فومن، عبدالصمد صفرنژاد را به سمت فرمانداری شهرستان بندر انزلی و همچنین احمد اسماعیلی  را به سمت فرماندار جدید شهرستان صومعه سرا منصوب کرد.

گفتنی است مراسم معارفه مومنی‌زاده ۵۱ ساله که کارمند رسمی وزارت کشور است و سابقه معاونت فرمانداری چند شهر و شهرداری را در کارنامه کاری خود دارد در روزهای آینده در فرمانداری فومن برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی گیلانشهر

او که متولد روستای نوخاله واقع در بخش تولمات شهرستان صومعه سرا است سابقه کاندیداتوری در جریان هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در همین شهر را هم دارد.

فرماندار منتخب فومن که در حال اخذ مدرک فوق لیسانس جغرافیای سیاسی است از سال ۶۶ به مدت ۵ سال به عنوان شهردار املش مشغول فعالیت بوده و در فاصله سال‌های ۷۱ تا ۷۷ هم در صومعه سرا با سمت شهردار فعالیت کرد.

پس از آن مومنی‌زاده به سمت بخشدار مرکزی شهرستان صومعه سرا منصوب شد که تا سال ۸۱ در این پست باقی ماند.

او به مدت ۴ سال هم در سمت معاونت فرمانداری شهرستان رضوانشهرو رئیس گروه اجتماعی و فرهنگی این نهاد هم مشغول کار بود.

همچنین در سوابق اعلام شده او که صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه سداد است چاپ مقاله در نشریات مختلف به چشم می‌خورد که تعدادی ازسرمقاله‌های او در هفته نامه سداد در قالب کتابی تحت عنوان «برای فردایی بهتر» منتشر شده است.

فرماندار جدید انزلی

پایگاه خبری تحلیلی گیلانشهر

عبدالصمد صفرنژاد فرماندار جدید انزلی هم سابقه فرمانداری رامسر، ماسال و شیروان را در کارنامه خود دارد.

قاسم روحانی فر بهمن ماه سال گذشته کار خود را به عنوان فرماندار انزلی آغاز کرده بود.

فرماندار جدید صومعه سرا

غلامحسین رجبی که سابقه فرمانداری رودبار، معاونت مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری گیلان، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری رشت و مسئولیت دبیرخانه شورای تأمین استان را در کارنامه دارد هم دی ماه سال ۹۲ به سمت فرمانداری صومعه سرا منصوب شده بود که در حال حاضر جای خود را به  حسین اسماعیل پور داده است.اسماعیل پور کارشناس ارشد استانداری گیلان سابقه معاونت موسسه آموزش عالی جابرن حیان را هم در کارنامه دارد./گیلانشهر

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …