چاپ مطلب چاپ مطلب

تقدیر آیت الله امینیان از شهردار آستانه اشرفیه

همای گیلان:نماینده مجلس خبرگان رهبری در گیلان و امام جمعه آستانه اشرفیه از شهردار آستانه به عنوان مدیر نمونه قدردانی کرد.

DSC03355

به گزارش روابط عمومی شهرداری آستانه اشرفیه، آیت الله محمد علی امینیان، نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان گیلان و امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه با اهدای لوح تقدیر از مهندس علی شفیعی شهردار آستانه اشرفیه که به عنوان مدیر نمونه شهرستان انتخاب شده است تجلیل کرد.

در این لوح تقدیر آمده است: شمیم زیبای گل وجود شما در عرصه میدانی خدمت رسانی در سال مدیریت جهادی و اقتصاد و فرهنگ نشان دهنده عزم ملی در مدیریت سازندگی شهر ماست. شهری که خدمت در آن عبادتی بزرگ است.

در ادامه آمده است: عمران و آبادانی،مدیریت شهری در اجرای پروژه ها و خدمت به این مردم ، همت مضاعف در اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و گام های بلند در سازندگی شهر ، حاکی از وحدت بین مسئولان خدوم در شهر ما است.

آیت الله امینیان افزود: اینجانب این افتخار توصیف ناشدنی را جهت تشویق و ترغیب آن عزیز به عنوان مدیری نمونه که به همراه شورای محترم شهر ، عزمی پایدار و جدی در تلاش های مضاعف سازندگی را ارائه می کنند، دعای خیر می کنیم و روزهای بلند و زیبایی را در شهر زیبا، نمونه ، ایده آل ، فرهنگی و دینی از خداوند بزرگ مسئلت داریم.

لازم بذکر است در هفته دولت امسال، از سوی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه ، مهندس علی شفیعی به عنوان یکی از مدیران نمونه شهرستان مورد تجلیل قرار گرفت.

 Picture10 6336 روابط عمومی

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …