چاپ مطلب چاپ مطلب

پیام ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به مناسبت روز کارو کارگر

    همای گیلان:فرا رسیدن روز کار و کارگر هر ساله نشانگر جایگاه والای قشر متعهد و پرتلاشی است که به دلیل اهمیت نقش آنان در جامعه یک روز در سال در تقویم جهانی به نام آنان نامگذاری گردیده است.

بی تردید کارگران عزیز، سرمایه های ارزشمند انسانی و زمینه ساز دستیابی به خود کفایی و شکوفایی اقتصادی و صنعتی می باشند.

در همین راستا تحقق هرچه مطلوبتر اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی بیش از هر مساله ای مرهون تلاش کارگران زحمکتش ایران اسلامی است.

این قشر مظلوم در واقع بنا به فرمایش مقام معظم رهبری ستون اصلی تولید در کشور هستند و رکن اساسی توسعه اقتصادی کار و تلاش آنان می باشد.

در شرافت و ارزش والای این قشر همین بس که پیامبر گرامی اسلامی (ص) بر دستان کارگر بوسه زد و بر جایگاه والا و نقش بی بدیل آن در جامعه مهر تاییدی جاودانه زد.

توجه به تاکیدات استاندار محترم و مسؤولان ارشد استان به نوبه خود این امر را در اولویت برنامه های خود قرار خواهیم داد.

در این زمینه بی تردید نقش شهروندان محترم گیلانی نیز در حفظ و توسعه اشتغال از دیگر ارکان دستیابی به توسعه پایدار در استان می باشد.

شهروندان گرامی با حمایت از مصرف کالاهای تولید داخل کشور و استان نقشی انکار ناپذیر در افزایش میزان تولید محصولات صنعتی استان ایفاء می نمایند که در نتیجه آن ضمن حفظ اشتغال کارگران عزیز، زمینه افزایش تعداد شاغلان در بخش تولید و توسعه فعالیت واحدهای صنعتی فراهم خواهد شد.

قطعاً تداوم و توسعه پیشرفتهای به دست آمده در حوزه تولید و اشتغال در استان متاثر از توجه ویژه تمامی دست اندرکاران این امر، صاحب نظران و تمامی شهروندان محترم می باشد تا انشاا.. شرایط پایدار و مناسبی برای اشتغال کارگران عزیز و ایجاد فرصتهای جدید شغلی فراهم گردد.

 

 

                                                                                                                       علی منتظری

به همین مناسبت اینجانب ضمن عرض تبریک به کارگران عزیزان اسلامی بویژه کارگران گیلانی به مناسبت روز کار و کارگر امیدوارم با تلاش مضاعف تمامی دستگاههای ذیربط شاهد افزایش سطح رضایتمندی و روحیه امیدواری این عزیزان و ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به آنان باشیم.

استان گیلان با دارا بودن ۸۷ هزار فعال در بخش حوزه صنعت و معدن که اکثرا از قشر کارگران خدوم می باشند با ایجاد روزنه های جدید جهت جذب نیروی کار بیشتر در این بخش انشاا… شاهد ایجاد جهش در عرصه کارآفرینی و اشتغال خواهد بود و ما نیز با

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …