چاپ مطلب چاپ مطلب

توضیح درباره زایمان یک زن در توالت بیمارستان!

همای گیلان:سیاوش بیرانوند، افزود: باخبر شدیم که یک «پروانه» زائو به زایشگاه بیمارستان امام‌خمینی (ره) کوهدشت مراجعه کرده و مامایی مستقر دراین بیمارستان توضیحات لازم را به خانم باردار داده است.وی ادامه داد: ماما ادعا می‌کند توضیحات لازم را به این فرد دادیم و به او گفتم شما باید در بستری شوید و چنانچه تمایل ندارید در این مکان بستری شوید رضایت خود را به ما اعلام کنید تا شما را به خرم‌آباد اعزام کنیم. 

منتظر بودیم که این زائو موافقت خود را اعلام کند و فکر کردم به پذیرش مراجعه کرده اما مدتی بعد همراه او به ما خبر داد که زائو در توالت بیمارستان در حال زایمان است.

بلافاصله به کمکش شتافتیم و خوشبختانه مادر و کودک سالم در بیمارستان بستری و مرخص شدند اما همراه زائو چنین ادعایی را رد کرده است.

بیرانوند گفت: مبنای ما این است که تخلفی صورت گرفته و ماما را به کمیته هیئت تخلفات دانشگاه و نظام پزشکی برای برخورد معرفی کردیم.

وی یادآورشد: همچنین دراین‎باره برخوردهایی با رئیس بیمارستان امام‌خمینی (ره) کوهدشت خواهیم کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان در پاسخ به این سوال که ولادت این نوزاد ثبت شده است یا خیر؟ تصریح کرد: مدیری که بی‌لیاقت است ممکن است از این قصور‌ها انجام و مشکلاتی را برای ما ایجاد کند./ایسنا

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …