چاپ مطلب چاپ مطلب

تیم فوتبال جوانان شاهین رشت مغلوب سیاهکل شد/نمره همیاری بیست شد

همای گیلان:در جریان رقابت های فوتبال لیگ جوانان باشگاه های استان گیلان ، تیم شاهین رشت مغلوب تیم همیاری سیاهکل شد .

در جریان این دیدار که از هفته نهم این مسابقات برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان شاهین رشت با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم همیاری سیاهکل شد .

در این مسابقه که در رشت برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان شاهین رشت نتوانست از فرصت میزبانی خود استفاده کند و در نهایت با شکست در این دیدار ، یک باخت خانگی را متحمل شد .

همچنین در سایر دیدارهای برگزار شده هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ جوانان گیلان ، تیم بنادر دریانوردی بندرانزلی با نتیجه دو بر صفر شهرداری ماسال را شکست داد و تیم شهرداری تولم شهر با نتیجه یک بر صفر کادوس ماسال را مغلوب کرد .

در سایر دیدارهای برگزار شده نیز ، تیم فوتبال جوانان ایثارگران کوثر رودبار با نتیجه دو بر یک برابر شهرداری لاهیجان به برتری رسید ، تیم شهرداری بندرانزلی نیز با یک گل پرسپولیس رشت را شکست داد و بازی تیم های فوتبال جوانان شهدای نویر بندرانزلی با کشاورز لشت نشاء با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت .

در جدول رده بندی این مسابقات ، تیم های ایثارگران کوثر رودبار و همیاری سیاهکل با کسب ۲۰ امتیاز به ترتیب در مکان های اول و دوم قرار دارند و تیم شهدای نویر بندرانزلی با کسب ۱۶ امتیاز سوم است .

به گزارش ایرنا ، در رقابت های فوتبال لیگ جوانان باشگاه های استان گیلان ، ۱۲ تیم حضور دارند که در یک گروه ، به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند ./ایرنا

About

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …