چاپ مطلب چاپ مطلب

حاشیه معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان درخشش حلقه اشک در چشمان برزیگر

«انوش برزیگر» سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان پاسخ ابراز احساسات جامعه پزشکی این استان را با جاری کردن حلقه‌های اشک از دیدگان خود داد.

 

به گزارش همای گیلان به نقل ازخبرگزاری فارس از رشت، انوش برزیگر سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرار گرفتن در پشت میکروفن برای سخنرانی از ابراز احساسات جامعه پزشکی گیلان که در مراسم معارفه وی حضور یافته بودند قدردانی کرد.

وی خطاب به حاضران اظهار کرد: این حلقه اشک که در چشم من ظاهر شده جریان عشق و مهر خدا است که به طرف شما جاری و ساری می‌شود.

برزیگر سخنان خود را به نام خدا و عشق خدا آغاز کرد و گفت: ای خدای من از اینکه جهان نیستی را به هستی آفریدی تو را سپاس می‌گویم.

وی ادامه داد: ما برای وصل کردن آمدیم نه برای فصل کردن آمدیم، که بار دیگر مورد ابراز احساسات و تشویق حاضران قرار گرفت.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان با عشق بی‌پایان از حضور تمام حاضران قدردانی کرد و افزود: دراتاق من به روی تمام مردم و همکاران باز است و ملاقات‌ها تنها به روزهای سه‌شنبه موکول نمی‌شود بلکه در تمام روزها ملاقات انجام می‌دهم.

وی تلاش خود برای رساندن جایگاه علوم پزشکی به مراحل بالاتر را هدف مهم خود ذکر کرد و گفت: هدف از برنامه‌های کوتاه مدت، میان‌مدت و بلندمدت بنده فراهم کردن زمینه سلامت جسمی افراد جامعه و آسایش روحی و روانی است.

برزیگر سخنان خود را با این کلمات پایان برد: ای خدا، عشق تو را، دوستی تو را و فضیلت و راه حقیقت و طریقت خود را به من ارزانی دار که تطهیر روح پیدا کنم و تا شقایق هست، به خاطر تو خدمتگزار مردم باشم.

About

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …