چاپ مطلب چاپ مطلب

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری نمونه کشوری شد

همای گیلان:حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به عنوان مدیر نمونه سال ۹۴ این شورا در کشور انتخاب شد.
خبرگزاری فارس: رئیس شورای هماهنگی گیلان نمونه کشوری شد

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به عنوان مدیر نمونه سال ۱۳۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزیده و تقدیر شد.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این همایش که به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سالن اجتماعات دفتر مرکزی این شورا در تهران برگزار شده بود، گفت: شما کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هر صورت و به طور جد باید در صحنه حضور آگاهانه، فعال و اثرگذار داشته باشید و در این راه با بصیرت‌افزایی مردم و جامعه را به وظیفه خود آشنا کنید تا مردم، خادم را از خائن تشخیص دهند.

آیت‌الله احمد جنتی با تجلیل از مدیران و کارکنان موفق و نمونه کشوری این شورا تصریح کرد: شناسایی، جذب، آموزش و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص از ضروریات اصلی امروز کشور ماست و باید مسئولان و مدیران ارشد کشور با شناسایی و جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی متعهد و توانمند به بازسازی و پیشرفت کشور و نظام کمک کنند.

گفتنی است اشجری توسط آیت‌الله جنتی، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مورد تجلیل قرار گرفت.

در لوح تقدیر حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری آمده است: حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای مجتبی اشجری، رئیس محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، بدین وسیله از زحمات و تلاش‌های خالصانه و اثرگذار جناب‌عالی که موجب انتخابتان به عنوان «مدیر نمونه سال ۱۳۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» شده است، تشکر و قدردانی می‌کنم و امید است با استعانت از درگاه الهی در راه اعتلای اهداف عالی انقلاب اسلامی و رسالت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

همچنین در مراسم مذکور «محمدحسین منسومی» از کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان نیز به عنوان کارمند نمونه کشور انتخاب و تقدیر شد.

 فارس

About سردبیر ارشد

Check Also

جامعه ملل چه سازمانی بود و چه سرنوشتی داشت؟!

جامعه ملل چه سازمانی بود و چه سرنوشتی داشت؟! یادداشت از امیـرحسین تقی زاده/ دانشجوی …