چاپ مطلب چاپ مطلب

حرکت کاروان کودک گیل زبان از عمارت کلاه فرنگی رشت

همای گیلان:به مناسبت برگزاری هفته فرهنگ و هنر رشت جشن بزرگ فرزندان گیل با حرکت کاروان کودکان گیلک زبان در روز دوشنبه ۶ بهمن ساعت ۸ صبح از مقابل عمارت کلاه فرنگی آغاز و در مجموعه ورزشی عضدی رشت برگزار می شود.
download (4)
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، محمد تجدد مسوول بخش کودک و نوجوان هفته فرهنگ و هنر رشت ضمن اعلام این خبر گفت : در روز دوشنبه ساعت ۸ صبح ، کودکان و نوجوانان در جلوی عمارت کلاه فرنگی رشت جمع شده و به صورت کارناوال شادی با شعارهایی در زمینه صلح و دوستی اعم از « جنگ نه » ، « زندگی حق بچه هاست » ، « می خواهیم شهر سالم و شاد داشته باشیم » و … به سمت باشگاه تختی مجموعه ورزشی عضدی رشت حرکت می کنند .
وی افزود : برنامه های متنوعی در مجموعه ورزشی عضدی برای کودکان در نظر گرفته شده که از آن میان میتوان به شعر خوانی ، قصه گویی و اجرای برنامه های شاد با حضور شخصیتهای محبوب کودکان از قبیل خاله باران ، عمو خندان ، خاله مهتاب ، گروه فینگیل ها ، عمو نوایی و مبارک اشاره کرد.
مسوول بخش کودک هفته فرهنگ و هنر رشت در پایان ضمن اشاره به اینکه ورود به این برنامه برای تمام کودکان آزاد و رایگان می باشد افزود : با توجه به لزوم پرداختن به نیازهای کودکان در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری در این برنامه سعی می شود که نیازهای عاطفی و روحی کودکان در نظر گرفته و به نحو احسن به آن پرداخته شود و هفته فرهنگ و هنر رشت فرصتی باشد برای ایجاد نشاط و شادی در بین کودکان و نوجوانان.
هفته فرهنگ و هنر رشت از ۱ الی ۷ بهمن ۹۳ با اجرای برنامه های مختلف در شهر رشت برگزار می شود.

About سردبیر ارشد

Check Also

#گردهمایی #روابط‌عمومی‌های ستادی و استانی وزارت #میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور// #کسب_رتبه_برتر روابط عمومی #استان_گیلان در بین روابط‌عمومی‌های ستادی و استانی وزارت متبوع

🔻 #گردهمایی #روابط‌عمومی‌های ستادی و استانی وزارت #میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور// #کسب_رتبه_برتر روابط عمومی …