چاپ مطلب چاپ مطلب

حمایت قاطعانه رهبر معظم انقلاب از دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم

همای گیلان:در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

????? ??????? ? ????????? ???? ?? ???? ??????رهبر انقلاب در دیدار مسئولان کشور فرمودند: دشمن در میدان‌های واقعی برای مقابله با جمهوری اسلامی نتوانست کاری کند. جبهه استکبار غیر از دو عامل مادی تهدید نظامی و تحریم هیچ در اختیار ندارد.

ایشان باتوجه تهدیدهای اسرائیل  علیه نظام اسلامی اظهار داشتند: هی می‌گویند اسرائیل تهدید نظامی می‌کند و آمریکا مانع می‌شود. علت مانع شدن این است که حمله برایشان مقرون به صرفه نیست. قاطع می‌گویم حمله نظامی به جمهوری اسلامی برای هیچ کشوری مقرون به صرفه نیست.
رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن در زمینه تحریم و تهدید نظامی دستش خالی است و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند افزودند: این جنگ نرمی است که از چندسال پیش گفتیم.

حضرت آیت الله خامنه ای با اعلام اینکه همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم فرمودند: به مسئولان دولت هم عرض می‌کنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.

ایشان با توجه به شعار دولت یازدهم اظهار داشتند:شعار دولت که اعتدال است، شعار خوبی است. سفارش می‌کنم مراقب باشید جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند. در خطرها این‌ها هستند که سینه سپر می‌کنند.

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه درمسئله هسته‌ای طرف مقابل به مرگ گرفته که به تب راضی باشد خاطرنشان کردند: درمذاکره باید به نیاز آینده کشور توجه کرد. ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم و مطمئنیم آنها اجازه دست‌اندازی به حقوق ملت را نخواهند داد.

مشروح خبر و تصاویر تکمیلی از این دیدار متعاقباً منتشر خواهد شد.

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …