چاپ مطلب چاپ مطلب

خاوری: ماشین‌آلات راهداری گیلان نیازمند نوسازی است عصرتدبیر: مدیرکل راه و شهرسازی گیلان عمر متوسط ماشین‌آلات راهداری این استان را بیش از ۲۳ سال دانست و گفت: ماشین‌آلات راهداری گیلان نیازمند نوسازی است. به گزارش فارس ، شعبانعلی خاوری در جلسه شورای هماهنگی ترافیک گیلان با اشاره به ۴۶ مورد اقدام‌های راهداری استان در سال ۹۲ اظهار کرد: سال گذشته خط‌کشی، روکش آسفالت و … توسط اداره راهداری در گیلان انجام شده است. وی ماشین‌آلات راهداری گیلان را فرسوده عنوان کرد و افزود: متوسط عمر ماشین‌آلات راهداری استان بیش از ۲۳ سال است و نیاز به نوسازی دارد. خاوری از رتبه سوم کاهش تصادفات جاده‌ای گیلان در سال ۹۲ خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۷۵ نقطه حادثه‌خیز گیلان آشکارسازی شده است. مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خواستار اختصاص اعتبارات لازم به منظور برطرف شدن دیگر نقاط حادثه‌خیز در استان شد و تصریح کرد: آشکارسازی و برطرف شدن نقاط حادثه‌خیز گیلان نیازمند نگاه ملی است. وی با بیان اینکه چهارخطه کردن یک‌هزار و ۸۰۰ متر از محور منجیل ـ رودبار در نوروز امسال انجام شده است، یادآور شد: تلاش می‌شود تمام محور مذکور چهاربانده شود. خاوری به روکش آسفالت ۶۰ کیلومتر از جاده‌های برون‌شهری گیلان در سال ۹۲ اشاره کرد و افزود: عملیات مذکور با ۹ میلیارد تومان اعتبار انجام شده است. این مسئول گیلان را در زمینه روشنایی جاده‌ها فقیر دانست و اظهار کرد: احیای ماشین‌آلات راهداری، روکش آسفالت و روشنایی معابر از نیازهای اداره راهداری استان در سال جاری است

همای گیلان: مدیرکل راه و شهرسازی گیلان عمر متوسط ماشین‌آلات راهداری این استان را بیش از ۲۳ سال دانست و گفت: ماشین‌آلات راهداری گیلان نیازمند نوسازی است.images

شعبانعلی خاوری در جلسه شورای هماهنگی ترافیک گیلان با اشاره به ۴۶ مورد اقدام‌های راهداری استان در سال ۹۲ اظهار کرد: سال گذشته خط‌کشی، روکش آسفالت و … توسط اداره راهداری در گیلان انجام شده است.

وی ماشین‌آلات راهداری گیلان را فرسوده عنوان کرد و افزود: متوسط عمر ماشین‌آلات راهداری استان بیش از ۲۳ سال است و نیاز به نوسازی دارد.

خاوری از رتبه سوم کاهش تصادفات جاده‌ای گیلان در سال ۹۲ خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۷۵ نقطه حادثه‌خیز گیلان آشکارسازی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خواستار اختصاص اعتبارات لازم به منظور برطرف شدن دیگر نقاط حادثه‌خیز در استان شد و تصریح کرد: آشکارسازی و برطرف شدن نقاط حادثه‌خیز گیلان نیازمند نگاه ملی است.

وی با بیان اینکه چهارخطه کردن یک‌هزار و ۸۰۰ متر از محور منجیل ـ رودبار در نوروز امسال انجام شده است، یادآور شد: تلاش می‌شود تمام محور مذکور چهاربانده شود.

خاوری به روکش آسفالت ۶۰ کیلومتر از جاده‌های برون‌شهری گیلان در سال ۹۲ اشاره کرد و افزود: عملیات مذکور با ۹ میلیارد تومان اعتبار انجام شده است.

این مسئول گیلان را در زمینه روشنایی جاده‌ها فقیر دانست و اظهار کرد: احیای ماشین‌آلات راهداری، روکش آسفالت و روشنایی معابر از نیازهای اداره راهداری استان در سال جاری است./فارس

About

Check Also

در راستای تحقق شعار«جهش تولید با مشارکت مردم»: نیروگاه رضوانشهر آماده بهره برداری است

در راستای تحقق شعار«جهش تولید با مشارکت مردم»: نیروگاه رضوانشهر آماده بهره برداری است   …