چاپ مطلب چاپ مطلب

داداشی خبرداد تغییرنام خانه مطبوعات گیلان به خانه «مطبوعات و خبرگزاری»

همای گیلان: حسین داداشیاظهار کرد: اجرای طرح ایستگاه مطبوعات به صورت پایلوت در رشت با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری این شهر در حال بررسی است.13920922000292_PhotoA

 وی افزود: راه‌اندازی این طرح در دیگر شهرستان‌ها نیز با همکاری شهرداری‌های استان از طریق استانداری گیلان ابلاغ شده است.

 مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به نشست مشترک اعضای خانه مطبوعات با استاندار گیلان گفت: در این دیدار استاندار گیلان بر استفاده از کارشناسان خبره مطبوعات استان در جلسات کارگروه‌های تخصصی تاکید کرد.

 وی اضافه کرد: پس از این نشست در کارگروه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… از این کارشناسان دعوت می‌شود.

 داداشی درباره ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار تصریح کرد: برای پاسداشت روز خبرنگار کارگروهی متشکل از مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و خانه مطبوعات تشکیل شده است.

 وی با بیان اینکه تلاش خانه مطبوعات بر این است تا امسال مراسم تجلیل از خبرنگاران همراه با نوآوری و ابتکار باشد، خاطرنشان کرد: تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان عرصه مطبوعات و خبرنگاران فعال در حوزه‌های مختلف خبری از برنامه‌های روز خبرنگار است.

 مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان به ساماندهی اعضای این خانه و تغییرات در اساسنامه اشاره کرد و یادآور شد: درصدد هستیم نام خانه مطبوعات را به خانه مطبوعات و خبرگزاری تغییر دهیم تا راه ورود عزیزان خبرنگاران خبرگزاری‌ها برای عضویت در خانه مطبوعات بیش از گذشته هموار شود./فارس

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …