چاپ مطلب چاپ مطلب

در حال حاضر ۱۵۰ نماینده مجلس یارانه نقدی دریافت می‌کنند

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ با بیان اینکه ۱۵۰ نماینده در حال حاضر یارانه نقدی دریافت می‌کنند گفت:تاکنون برنامه‌ای در مجلس برای انصراف نمایندگان از دریافت یارانه نقدی دنبال نشده است.
untitled

  غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت درمجلس با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ نماینده یارانه نقدی دریافت می‌کنند، گفت: پس از اقدام نمادین رئیس‌جمهور در انصراف از یارانه نقدی تاکنون برنامه‌ای در مجلس برای خودانصرافی نمایندگان از دریافت یارانه نقدی دنبال نشده و بنده نیز اطلاع ندارم که از تعداد نمایندگانی که یارانه نقدی دریافت می‌کنند کاسته شده یا خیر.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تبصره هدفمندی یارانه‌ها در لایحه بودجه ۹۳ در صحن علنی مورد بحث قرار نگرفته و به قانون تبدیل نشده است، گفت: در صورت تبدیل مصوبات کمیسیون تلفیق در خصوص تبصره هدفمندی یارانه‌ها به قانون، انصراف از دریافت یارانه نقدی اجباری می‌شود اما در حال حاضر این اقدام اجباری نیست.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ گفت:درصورت تبدیل مصوبات این کمیسیون به قانون ، افرادی که مشمول خودانصرافی از دریافت یارانه نقدی می‌شوند، اقدام نکنند، جریمه خواهند شد.

جعفرزاده با بیان اینکه تاکنون سقف درآمدی برای دریافت یارانه نقدی تعیین نشده است، تصریح کرد: دولت باید هر ساله متناسب با نرخ تورم و مسائل جاری کشور این سقف درآمدی را تعیین کند./ خانه ملت

About

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …