چاپ مطلب چاپ مطلب

در سال ۹۴ کارکنان جهاد کشاورزی گیلان بازنشسته نمی‌شوند

همای گیلان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: از اول فروردین به بعد هیچ یک از کارکنان جهاد کشاورزی گیلان را بازنشسته نمی‌کنیم.
خبرگزاری فارس: کارکنان جهاد کشاورزی گیلان بازنشسته نمی‌شوند

 علیرضا شعبان‌نژاد صبح امروز در جمع مدیران تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به وضعیت بازنشستگی کارکنان این نهاد اظهار کرد: امسال ۱۰۰ نفر واجد شرایط بازنشستگی داشتیم که تشخیص مدیریت حفظ تعدادی از آنهاست.

وی با بیان اینکه اعتبار بازنشسته‌ها گرفته شده است، تصریح کرد: ۲۹ اسفند به صورت آبرومندانه از این عزیزان پرتلاش خداحافظی می‌کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه تعداد زیادی به مجموعه جهاد کشاورزی اضافه می‌شوند، گفت: با جوان شدن نیروی کار سازمان، کشاورزی به طرف علمی‌تر شدن حرکت می‌کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر اینکه از اول فروردین سال ۹۴ کسی در جهاد کشاورزی استان بازنشسته نمی‌شود، افزود:  تا زمانی که بودجه بازنشستگی نیاید کسی را بازنشسته نمی‌کنیم و فعالیت همه را تمدید می‌کنیم.

وی در ادامه از بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل جهاد کشاورزی استان خبر داد و یادآور شد: تمام تلاش‌ها فراهم شدن رفاه نسبی برای همکاران است.

شعبان‌نژاد در ادامه گیلان را استان کشاورزی خواند و گفت: بیش از ۳۰ درصد برنج کشور و ۹۰ درصد بسیاری از محصولات دیگر کشاورزی در گیلان تولید می‌شود.

وی وضعیت اعتبارات جهاد کشاورزی استان را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: در انتظار معرفی متقاضیان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل هستیم./فارس

 

About سردبیر ارشد

Check Also

با نظارت میدانی شهردار رشت؛ عملیات احداث پارک به متراژ ۷هزارمتر مربع در محدوده شهرک آزادگان آغاز شد

با نظارت میدانی شهردار رشت؛ عملیات احداث پارک به متراژ ۷هزارمتر مربع در محدوده شهرک …