چاپ مطلب چاپ مطلب

دستگیری ۱۸۶ معتاد و خرده فروش در انزلی

همای گیلان:  فرمانده انتظامی انزلی از دستگیری ۱۸۶ معتاد، ولگرد و خرده فروش مواد مخدر در راستای طرح پاکسازی مناطق آلوده این شهرستان خبر داد.

 هرمز عشقی در نشست انتظامی این شهرستان نتایج اجرای ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر انزلی را تشریح کرد. وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز بیش از ۱۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در انزلی کشف شده است، اظهار کرد: این طرح به منظور برخورد با جرایم خرد و جمع‌آوری معتادان تابلو و پرخطر اجرا شده است.

download

فرمانده انتظامی بندر انزلی دستگیری ۱۸۶ معتاد، ولگرد و خرده فروش مواد مخدر را از نتایج دستگیری طرح مذکور در تیر ماه امسال عنوان کرد و یادآور شد: این طرح برای ارتقای امنیت اجتماعی شهروندان و برخورد با جرایم خرد تداوم می‌یابد. وی از شهروندان انزلی خواست که در صورت اطلاع از محل تجمع معتادان، پلیس را آگاه کنند تا برخورد قانونی در این زمینه صورت گیرد.

عشقی با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از دستگیری سارقان زورگو در انزلی خبر داد.به دنبال وقوع یک فقره سرقت خودروی ال۹۰ که با استفاده از زور توسط سارقان صورت گرفت، دستگیری این افراد در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی بندرانزلی به چهره‌نگاری سارق توسط مال‌باخته اشاره کرد و افزود: این امر وجب شناسایی سارق و دستگیری او در هنگام خروج از شهرستان شد. وی با اشاره به اینکه همدست این متهم به تهران گریخته بود، خاطرنشان کرد: با ترفند پلیسی متهم مذکور به بندر انزلی احضار و دستگیر شد. عشقی تامین امنیت شهروندان را اولویت نخست پلیس در مواجهه با جرایم خشن دانست و یادآور شد: سارقان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند./فارس

About

Check Also

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه جمهوری چچنستان یا چچنیا یکی از جمهوری های خودمختار روسیه است …