چاپ مطلب چاپ مطلب

دستگیری ۱۰ معتاد پر خطر و کشف ۹ گرم شیشه در کلاچای

اختصاصی همای گیلان:فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از دستگیری ۱۰ معتاد پر خطر و کشف ۹ گرم شیشه در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

download-15

سرهنگ شعبان پایمرد فرمانده انتظامی شهرستان رودسردر تشریح این خبر گفت:ماموران انتظامی بخش کلاچای شهرستان به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز موفق به شناسایی ۱ جوان معتاد شدند که اقدام به پخش مواد مخدر در سطح کلاچای و رودسر می نمود و در هنگام دستگیری وی مقدار ۹ گرم شیشه از وی کشف گردید.

فرمانده انتظامی رودسر در ادامه به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان نیز اشاره نموده و اضافه نمود:دراجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و در راستای برخورد و دستگیری مواد فروشان پرخطر و معتادان خطرناک ماموران انتظامی بخش کلاچای در چند عملیات جداگانه و غافلگیرانه موفق به دستگیری ۱۰ معتاد پرخطر در نقاط آلوده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه تاثیرات مواد مخدر غیر قابل جبران بوده و باخانواده ها باید توجه لازم در این زمینه را داشته باشند,اظهار داشت:تربیت فرزندان باشیوه های تحکم آمیز و غیر واقع بینانه فاصله عاطفی آنان از پدرو مادر رادر برخواهد داشت و باعث خواهد شد تا جوانان به دنبال جایگزین های غیرمعقول ومخرب نظیر مواد مخدر بروند.

وی اضافه کرد:داشتن جامعه ای پویا و مترقی مستلزم تربیت جوانان سالم در تمامی ابعاد شخصیتی و اجتماعی است و پایه و اساس شکل گیری هویت افراد در نهاد خانواده نمود پیدا میکند.

سرهنگ پایمرد در پایان بابیان اینکه متهمان دستگیرشده باتشکیل  پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند,از والدین خواست تا باکنترل غیرمسقیم و تجدید نظر برخی از شیوه های تربیتی فرزندان خود را در مواجهه با آسیب های اجتماعی بیمه نموده و پلیس را در امر پیشگیری یاری رسانند.

About

Check Also

نماینده ولی فقیه در گیلان طی دیدار با معاون وزیر صمت: برای رشد تولید؛ به بازارهای صادراتی توجه شود

نماینده ولی فقیه در گیلان طی دیدار با معاون وزیر صمت: برای رشد تولید؛ به …