چاپ مطلب چاپ مطلب

دردیدار جعفرزاده با آتش نشانان شهرداری رشت مطرح شد:آتش نشانان جایگاه بزرگ و والایی نزد خداوند دارند

همای گیلان :مهندس جعفرزاده نماینده مردم رشت با آتش نشانان شهرداری رشت دیدارکرد.

نماینده مردم شهرستان رشت دردیدار صمیمانه با آتش نشانان شهر باران ، خدمت در سازمان آتش نشانی را توفیقی مهم برای آتش نشانان دانست و ادامه داد آتش نشانان باید این توفیق را قدر بدانند .

همین گزارش حاکیست ،مهندس جعفر زاده نماینده محترم مردم شهرستان رشت دراین دیدار با بیان اینکه کار در سازمان آتش نشانی فرصتی است که برای آتش نشانان مهیا شده است که ازاین فرصت نهایت بهره و استفاده را باید ببرند زیرا این شغل جایگاه بزرگ و والایی نزد خداوند دارد و توشه ی آخرت آتش نشانان نیز بسیار پربار است به همین واسطه به آتش نشانان تبریک میگویم به خاطر جایگاهی که کسب کرده اند.

وی در ادامه خطاب به آتش نشانان افزود: حاصل سالها زندگی و جان مردم را شما نجات می دهید و این عمل با عقل و شعورتان آمیخته است نه اینکه احساسات بر عقل تان غلبه کند و خود را به آتش بزنید،نه این تفکر درست نیست شما با تمام وجود دل به حادثه می زنید و این ها همه فرصت است و عملکردتان قابل تقدیر است. وی برضرورت توسعه تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی به لحاظ فرسودگی آنها تاکید کرد وگفت: امیدواریم مانند بخش تاکسی رانی و اتوبوس رانی شهر رشت اقدامات و تعاملاتی هم پیرامون تجهیز ماشین آلات آتش نشانی از طریق منطقه آزاد انزلی صورت پذیرد.

 دراین دیدار مهندس مقصودی، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت نیز به طور خلاصه، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان ازحمایت های مهندس جعفرزاده درمکاتبه وپیگیری جهت تجهیز نردبان هیدرولیکی برای  این سازمان تقدیر کرد .

در پایان این دیدار نیز تنی چند از آتش نشانان و فرزندان شهدای آتش نشانی رشت باعنوان مشکلات و مسایلی که پیش روی آتش نشانان است به بیان دل گویه های خود پرداختند./روابط عمومی آتش نشانی

About

Check Also

تامین آب کشاورزی املش نیازمند بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار

تامین آب کشاورزی املش نیازمند بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار   فرماندار املش در …