چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان : امیدواریم ورزش محلات لاهیجان در سال های آتی بهتر برگزار شود

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در مراسم اختتامیه ورزش محلات لاهیجان گفت : امیدوارم برگزاری این جشنواره ی باعث پیشرفت ورزش لاهیجان شود.

SAM_0112

ابراهیم مهربان افزود : راه اندازی مسابقات محلات لاهیجان در حقیقت الگوبرداری از کلان شهرهایی همچون تهران بود (حتی در رشت هم تاکنون چنین مسابقه ای برگزار نشده است) که پس از مطرح شدن برای اولین بار این مسابقات در لاهیجان برگزار شد.

وی اظهار داشت : اگر در هر نقطه از این شهر ساخت و ساز و آپارتمان مشاهده      می شود ما در مقابل این جوانان مسئول هستیم و وظیفه داریم که امکانات ورزشی را فراهم نماییم.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان با بیان این مطلب که امیدواریم در سال آینده ورزش محلات را رونق دهیم و کاستی ها را رفع کنیم گفت : این مسابقات در ۱۱ رشته ورزشی پسران و ۶ رشته ورزشی دختران و با حضور ۸۵۳ پسر و ۳۱۷ دختر (جمعاً ۱۱۷۰ ورزشکار) در سالن چهار هزار نفری شهدای این شهر برگزار شد و امروز شاهد اختتامیه آن هستیم.

 

رئیس شورای اسلامی استان : نباید ورزش را تنها به پول دولتی متکی دانست

رئیس شورای استان گیلان در مراسم اختتامیه ورزش محلات شهرستان لاهیجان که در سالن بعثت شهرداری برگزار شد گفت : این مسابقات به ابتکار ابراهیم مهربان برگزار شد که برگزاری آن نشان از یکدلی اعضای شورای شهر در لاهیجان می باشد و حضور این همه جمعیت این پیام را به ما می دهد که در سالهای آتی بودجه بیشتری در این راه در نظر بگیریم.

خدایگانی افزود : نباید ورزش را فقط متکی به پول دولتی دانست بلکه برگزاری چنین مسابقاتی و دعوت از مسئولین ورزشی جهت کمک می تواند بار مالی دولت را کم نمایند.

وی با ابزار نگرانی از تبانی در امر ورزش اظهار داشت : یکی از مدیران عامل ورزش استان ما در ماه ۹۰ میلیون تومان حقوق می گیرد ما باید ورزش را به مردم بسپاریم تا جلوی تبانی با پول دولت گرفته شود.

رئیس شورای استان گیلان خاطر نشان کرد : در سالهای اخیر شورای اسلامی این شهر قدمهای بسیار مثبتی در امر ورزش برداشته است بنابراین ، امروز بسیار خوشحالیم که یک روز با نشاطی را در خدمت ورزشکاران هستیم.

 

 

نماینده مردم شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل : جذب سرمایه گذار یک ضرورت است

نماینده مردم شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت : نباید کارکرد شورای اسلامی شهر لاهیجان را بدون دلیل زیر سوال برد عملکرد خوب شورا بیان کارکردشان می باشد.

ایرج ندیمی افزود : اعتقاد دارم که مردم به عنوان ولی نعمت و ارباب رجوع ما هستند پس باید مردم را در عرصه ورزش دخالت دهیم تا خود در امر ورزش تصمیم گیر باشد.

وی تصریح کرد : جذب سرمایه گذار یک ضرورت است باید برنامه ریزی کرد و مواقع را شناخت.

نماینده مردم در خانه ملت اذعان داشت : شهر نمونه طبیعی و گردشگری جهان اسلام را با اسم نمی شود ساخت. گردشگری یک کلمه و یک سیستم می باشد که باید زیر ساختها آماده شود تا مردم را به سوی خود جذب نماید.

ندیمی خاطر نشان کرد : این شورا نباید با شورای قبل مقایسه شود من این را تنزل   می دانم شورا باید خود را با انتظارات مردم تعریف کند.

 SAM_0061

SAM_0063

SAM_0066 SAM_0069 SAM_0074 SAM_0081 SAM_0087 SAM_0099 SAM_0102 SAM_0104 SAM_0104 SAM_0118

 

 

About

Check Also

نماینده ولی فقیه در گیلان طی دیدار با معاون وزیر صمت: برای رشد تولید؛ به بازارهای صادراتی توجه شود

نماینده ولی فقیه در گیلان طی دیدار با معاون وزیر صمت: برای رشد تولید؛ به …