چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر خبر داد خراسان رضوی رکورددار اقامت_شب در کشور خبرگزاری تسنیم: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از قرار گرفتن استان خراسان رضوی به عنوان بالاترین استان مسافر پذیر خبر داد.

همای گیلان:مرتضی رحمانی موحد گفت: از آغازسفرهای نوروزی تا پایان نخستین روز فروردین ۹۳استان خراسان رضوی با ۵۹۲هزار و ۴۵۲ اقامت شب در صدر استان های مسافر پذیر قرار دارد.

وی اضافه کرد: استان مازندران با ۴۳۷ هزارو ۳۳۱ اقامت_شب و استان گیلان با ۱۷۰هزار و۲۰ اقامت شب در رتبه‌های دوم و سوم استان های مسافرپذیر قرار دارد.

139212291130386172383853

رحمانی استان اصفهان را به عنوان چهارمین استان با ۱۵۲ هزارو ۶۲۴ اقامت شب معرفی کرد و گفت: این آمار مربوط به اسکان و اقامت هموطنان عزیزمان در هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیرها چادرهای اقامتی و مدارس تجهیزشده آموزش و پرورش هستند.

وی همچنین از اعزام ۳ گروه از ناظران و مدیران ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به محورهای مواصلاتی تهران خبر داد و گفت: این ۳ گروه قرار است از استان‌های محور البرز_گیلان، تهران_مازندران و تهران،کاشان _ اصفهان بازدید کنند/تسنیم

About

Check Also

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با محوریت مناطق آزاد گامی در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با …