چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس شورای شهر رشت خبرداد اختصاص ۱۲ میلیارد تومان برای خرید قیر در بودجه شهرداری رشت

خبرگزاری تسنیم:رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در بودجه ۹۳ شهرداری رشت برای این امر ۱۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: قیری که در استان‌های کشور توزیع می‌شود دارای کیفیت متفاوت است.

همای گیلان:رضا جمشیدی چناری ظهر امروز در جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی رشت با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای رفع معضلات و ایجاد نهضت در این زمینه، اظهار کرد: نهضت به معنای دگرگونی است و هرجا معضلی باشد باید تحولی رخ دهد.139301271944256732545803print

وی شورا را یکی از بازوهای قوی نظارتی بر عملکرد شورا دانست و افزود: باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات شهر بر طرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به مشکلاتی که سال‌ها در روند آسفالت شهر وجود دارد، گفت: مردم آگاه هستند و از طریق رسانه‌ها عملکرد مسئولان منعکس می‌شود.

جمشیدی با تصریح بر اینکه اگر یک گل در شهر کاشته و یا یک لامپ در پارکی نصب شود مردم آگاه می‌شوند، تصریح کرد: این میزان هوشیاری را می‌توان در قدردانی‌های مردم برای یک خدمت کوچک مشاهده کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح نهضت آسفالت در رشت خاطرنشان کرد: اگر پروژه‌ای انجام می‌شود باید به درستی و دقت پیش رود، آسفالت شهر رشت با ۳۰۰ هزار تن آسفالت یک نهضت سه تا ۴ ساله است که باید به دقت و با نظارت انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در بودجه ۹۳ شهرداری رشت برای این امر ۱۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: قیری که در استان‌های کشور توزیع می‌شود دارای کیفیت متفاوت است.

جمشیدی با اشاره به خرید سه هزار تن قیر برای آسفالت معابر و خیابان‌های رشت، تصریح کرد: انجام پروژه نهضت آسفالت به منظور کاهش هزینه‌ها از سوی سازمان عمران شهرداری انجام می‌شود و تلاش می‌کنیم با نظارت‌های دقیق کار با کیفیت انجام شود.

وی این امر را نیازمند پیگیری و پاسخ نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی دانست و افزود: نباید قیری که به گیلان داده می‌شود با اصفهان فرق کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اگر استانداردها رعایت شود آسفالت ماندگار می‌شود، گفت: ما نگران این هستیم که شورای دوره چهارم به پایان برسد و نامزدهای انتخاباتی دوره پنجم به مردم وعده آسفالت بدهند.

وی لزوم  تشکیل کمیته نظارتی را مورد تاکید قرارداد و افزود: این کمیته باید در تمامی مراحل تولید و پخش آسفالت کیفیت پروژه را کنترل کنند./تسنیم

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …