چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس مجمع نمایندگان گیلان استیضاح وزیر راه و شهرسازی در دستور کار است

همای گیلان:رئیس مجمع نمایندگان گیلان از استیضاح وزیر راه و شهرسازی در هفته آینده خبر داد.

tamini797

وی با بیان اینکه جاده‌های روستاهای گیلان به دلیل نداشتن شانه خاکی مناسب و جداکننده وسط تبدیل به جاده‌های مرگ در استان تبدیل شده‌اند افزود: هنوز بسیاری از قول‌هایی که برای بهبود وضعیت جاده‌های سطح کشور داده شده بود محقق نشده است.

نماینده مردم رشت در مجلس مهم‌ترین دلیل برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی را عدم پاسخگویی به نمایندگان عنوان کرد.

وی ادامه داد: در حوزه راه‌های کشور و مسکن مهر به ویژه رسیدگی به اتمام چند پروژه راه‌آهن در سطح کشور هنوز سئوالات بسیاری بی‌پاسخ مانده است.

تامینی گفت: بنده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان گیلان حدود چهار ماه است در انتظار دیدار با وزیر راه برای بررسی مسایل به ویژه پروژه‌های نیمه کاره در گیلان هستم.

وی با تصریح بر اینکه هنوز تکلیف راه‌آهن گیلان و ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزاد راه این استان مشخص نشده است، اضافه کرد: این امر نشانه کم‌لطفی وزیر راه نسبت به گیلان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نظر نمایندگان با استیضاح وزیر راه را مساعد خواند و خاطرنشان کرد: بسیاری دیگر از نمایندگان مجلس با استیضاح این وزیر موافق هستند.

پیش از این نیز در سال گذشته طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی توسط ۱۳ تن از دیگر نمایندگان مجلس به دلیل عدم رسیدگی به وضعیت پروژه راه‌آهن مشهد به شمال کلید خورده بود./فارس

About

Check Also

برگزاری مراسم یادبود شهید رئیسی در قلب بازار رشت

برگزاری مراسم یادبود شهید رئیسی در قلب بازار رشت معاون امور اقتصادی استانداری گیلان گفت: …