چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد کشف ۴ کیلوگرم شیشه و هروئین در رشت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف چهار کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در رشت خبر داد. Tweet به گزارش خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، سید رسول صمدی گفت: ماموران عملیاتی ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان موادمخدر و در پی بررسی اخبار مردمی از فعالیت یک باند ۳ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان آگاه شدند. وی افزود: ماموران عملیاتی پس از تعقیب و مراقبت، از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط این باند به شهرستان رشت مطلع شدند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان ادامه داد: تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطمینان از وجود مواد مخدر در خانه‌ای در رشت با کسب مجوز قضایی از این منزل بازرسی به عمل آورده و مقدار ۳ کیلو و ۱۰ گرم هرویین و ۶۰۰ گرم ماده روانگردان شیشه را کشف کردند. به گفته وی، در این عملیات دو دستگاه خودروی پراید توقیف و ۳ نفر از متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف چهار کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در رشت خبر داد.

 

به گزارش همای گیلان به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، سید رسول صمدی گفت: ماموران عملیاتی ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان موادمخدر و در پی بررسی اخبار مردمی از فعالیت یک باند ۳ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان آگاه شدند.

وی افزود: ماموران عملیاتی پس از تعقیب و مراقبت، از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط این باند به شهرستان رشت مطلع شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان ادامه داد: تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطمینان از وجود مواد مخدر در خانه‌ای در رشت با کسب مجوز قضایی از این منزل بازرسی به عمل آورده و مقدار ۳ کیلو و ۱۰ گرم هرویین و ۶۰۰ گرم ماده روانگردان شیشه را کشف کردند.

به گفته وی، در این عملیات دو دستگاه خودروی پراید توقیف و ۳ نفر از متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …