چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد کشف ۴ کیلوگرم شیشه و هروئین در رشت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف چهار کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در رشت خبر داد. Tweet به گزارش خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، سید رسول صمدی گفت: ماموران عملیاتی ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان موادمخدر و در پی بررسی اخبار مردمی از فعالیت یک باند ۳ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان آگاه شدند. وی افزود: ماموران عملیاتی پس از تعقیب و مراقبت، از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط این باند به شهرستان رشت مطلع شدند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان ادامه داد: تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطمینان از وجود مواد مخدر در خانه‌ای در رشت با کسب مجوز قضایی از این منزل بازرسی به عمل آورده و مقدار ۳ کیلو و ۱۰ گرم هرویین و ۶۰۰ گرم ماده روانگردان شیشه را کشف کردند. به گفته وی، در این عملیات دو دستگاه خودروی پراید توقیف و ۳ نفر از متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف چهار کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در رشت خبر داد.

 

به گزارش همای گیلان به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، سید رسول صمدی گفت: ماموران عملیاتی ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان موادمخدر و در پی بررسی اخبار مردمی از فعالیت یک باند ۳ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان آگاه شدند.

وی افزود: ماموران عملیاتی پس از تعقیب و مراقبت، از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط این باند به شهرستان رشت مطلع شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان ادامه داد: تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطمینان از وجود مواد مخدر در خانه‌ای در رشت با کسب مجوز قضایی از این منزل بازرسی به عمل آورده و مقدار ۳ کیلو و ۱۰ گرم هرویین و ۶۰۰ گرم ماده روانگردان شیشه را کشف کردند.

به گفته وی، در این عملیات دو دستگاه خودروی پراید توقیف و ۳ نفر از متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

About

Check Also

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با معاونت دانش و پژوهش سپاه قدس گیلان

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با معاونت دانش و پژوهش سپاه …