چاپ مطلب چاپ مطلب

رضا الماسی :مربی فصل بعد ملوان مشخص شده است/محجوب می ماند

همای گیلان:رضا الماسی در مورد وضعیت ملوان برای فصل آینده گفت: یک گروه حسابرس رسمی مشغول بررسی وضعیت مالی باشگاه ملوان هستند که در روزهای آینده نتیجه کار آنها اعلام خواهد شد.T3_567~1

وی در مورد اینکه میزان بدهی‌های باشگاه ملوان چقدر است، ۳ یا ۱۱ میلیارد تومان، گفت: میزان بدهی‌ها تصور می‌کنم بیش از ۱۱ میلیارد تومان است. البته هنوز کار حسابرسان به طور کامل به پایان نرسیده است.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد وضعیت کادرفنی ملوان، گفت: ضمن تشکر از زحمات دراگان اسکوچیچ سرمربی فصل گذشته ملوان باید بگویم که سرمربی ملوان برای فصل آینده انتخاب شده و مذاکرات اولیه را با او انجام داده‌ایم و این مربی را بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه که هفته آینده برگزار خواهد شد به طور رسمی معرفی می‌کنیم و پس از آن با بازیکنان برای فصل آینده صحبت خواهیم کرد. هدف‌مان این است که بیشتر بازیکنان این فصل را حفظ کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد اینکه آیا گزینه اصلی این باشگاه برای جانشینی اسکوچیچ همان فرهاد پورغلامی است، گفت: برخی از دوستان گزینه‌ بودند، اما نام گزینه اصلی را تا نهایی نشدن در هیات مدیره اعلام نخواهیم کرد.

وی در مورد اینکه سیروس محجوب در ملوان می‌ماند یا نه گفت: ایشان در ملوان هستند و به این تیم علاقه‌ دارند و باید از شخصیتی مثل ایشان بابت حضور در ملوان تشکر کرد. او هم با فوتبال آشناست و هم صنعت فوتبال را خوب می‌شناسد. می‌خواهیم مدارس و آکادمی فوتبال ملوان را در سه نقطه تاسیس کنیم.

الماسی تصریح کرد: برای فصل آینده هم با یک حامی مالی قوی به توافق رسیده‌ایم و این حامی مالی را در تالار اداره ارشاد شهرستان انزلی معرفی خواهیم کرد و حتی از استاندار محترم هم خواهش کرده‌ایم در این جلسه شرکت کند. / فارس

About

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …