چاپ مطلب چاپ مطلب

زوج کلاهبردار پس از دو سال متواری در رشت دستگیر شد

همای گیلان:سرهنگ کامرانی صالح جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: درپی اعلام شکایت یکی از موسسات مالی علیه زوجی بانام مشخص، مبنی بر اینکه این زوج پس از عقد تفاهم نامه کاری و اخذ اعتبار لازم به تعهدات خود عمل نکرده، موضوع مورد پیگیری اکیپ عملیاتی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ کامرانی صالح مدت پیگیری اکیپ های انتظامی را به علت متواری بودن این زوج حدود ۲ سال اعلام و بیان کرد: پیگیری های مستمر سرانجام به نتیجه رسیده و یکی از اکیپ های انتظامی شهرستان توانست مخفیگاه این زوج را در یکی از خیابان های شهر رشت شناسایی و با اخذ نیابت قضایی، این دو را که نسبت زن و شوهری با هم داشتند، دستگیر کنند.

وی میزان کلاهبرداری این زوج را براساس اعلام شکایت موسسه مالی مربوطه، ۶۷۰  میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: اقدام عملیاتی و پلیسی، تعجب این زوج که تصور دستگیری خود را نمی کردند، برانگیخت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده به مرجع قضایی معرفی و با قرار لازم راهی زندان شده اند از موسسات مالی اعتباری و اشخاص توانمند در امر سرمایه گذاری شهرستان رشت خواست، در هنگام تفاهم نامه همکاری با شخص یا اشخاص، از اعتبار اجتماعی آن فرد یا افراد اطمینان لازم را حاصل کنند./ایسنا

About

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …