چاپ مطلب چاپ مطلب

سردار رویانیان با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه،از بازداشت فردوسی‌پورجلوگیری کرد

همای گیلان:سردار رویانیان با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه، رضایت داد تا از بازداشت فردوسی‌پور مجری مشهور صداوسیما جلوگیری کند.

سردار رویانیان با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه، رضایت داد تا از بازداشت فردوسی‌پور مجری مشهور صداوسیما جلوگیری کند.

بانک ورزش نوشت: افرادی که روز گذشته در دادسرای فرهنگ و رسانه بودند، به بانک ورزش خبر دادند که رویانیان با حضور در شعبه ۲ دادسرا، شکایتش از مجری محبوب برنامه‌های ورزشی را پس گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی گیلانشهر hiip://www.gilanshahr.ir/

اگر مدیرعامل سابق پرسپولیس روز گذشته شخصاً برای رضایت دادن به دادسرا مراجعه نمی‌کرد، فردوسی‌پور بازداشت می‌شد و متعاقباً سروصدای زیادی در رسانه‌ها به‌وجود می‌آمد.

رویانیان ساعت ۹ صبح دست به کار شد و جلوی بازداشت مجری برنامه پربیننده ورزشی را گرفت.

 

شنیده شده رویانیان جدا از رضایت دادن به این مجری، کار دیگری هم در دادسرا داشت و آن‌هم اصرار به پیگیری و سرعت بخشیدن شکایتش از برخی مسئولان وزارت ورزش بوده است.

این سایت خبری همچنین ساعاتی بعد نوشت: یکی از نزدیکان فردوسی‌پور طی تماس با خبرنگار بانک ورزش توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد. با وجود اینکه در خبر منتشر شده هیچ اشاره‌ای به حضور مجری صداوسیما در دادسرا نشده بود اما این فرد نزدیک به مجری برنامه نود مجدداً اعلام کرد فردوسی‌پور در دادسرا حاضر نشده و شخصاً هم هیچ درخواستی برای رضایت گرفتن نداشته است.

این فرد ضمن بیان این دو نکته، در پایان توضیح داد که هر احضاری به معنای بازداشت نیست.

About سردبیر ارشد

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …