چاپ مطلب چاپ مطلب

سید جلال حسینی هم به لیگ قطر پیوست!

ظاهرا در قرارداد این بازیکن بندی وجود دارد که او می تواند به راحتی از جمع سرخ‌ها جدا شود.
بعد از جدایی ستاره های ملی پوش استقلال و حضورشان در لیگ حرفه ای قطر حالا نوبت سید جلال حسینی ستون خط دفاعی قرمزهاست که از این تیم جدا شده و به جمع نکونام و منتظری بپیوندد.

گفته می شود طی روزهای خیر پیشنهاد بسیار خوبی به این مدافع ملی پوش رسیده و ظاهرا قرار است بعد از بای با فولاد سیدجلال راهی قطر شده و در صورت توافق نهایی قرارداد خود با باشگاه قطری را امضا کند.

بدون شک سیدجلال بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس و البته کم نوسان ترین شان بوده و تاثیر زیادی بر عملکرد دفاعی و تیمی پرسپولیس داشته که جدایی او می تواند لطمت سنگینی به سرخ‌ها وارد کند و طبیعی است که در این شرایط مدیران باشگاه و البته علی دایی مخالف این انتقال باشند اما ظاهرا در قرارداد این بازیکن بندی وجود دارد که او می تواند براحتی از جمع سرخ‌ها جدا شود.

موعد نقل و انتقالات زمستانی تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت و بعید نیست تا ۶-۵ روز آینده سیدجلال از دست پرسپولیسی‌ها لیز بخورد و راهی لیگ قطر شود.

شنیده شده پیشنهاد تیم قطری به سید جلال حسینی نجومی است. یک پیشنهاد حدودا ۷ میلیاردی و ۱٫۵ ساله که می‌تواند آینده مدافع پرسپولیس را تضمین کند.

About

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …