چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار اطاقور لنگرود خبر داد تهیه طرح جامع تفصیلی اطاقور توسط بخش‌خصوصی

ارسال به دوستان
همای گیلان:شهردار اطاقور لنگرود از پیگیری اتمام تهیه طرح تفصیلی این شهر توسط بخش خصوصی خبر داد.
خبرگزاری فارس: تهیه طرح جامع تفصیلی اطاقور توسط بخش‌خصوصی

صفر شریفی اطاقور به لحاظ جمعیت و وسعت بزرگ‌ترین بخش شهرستان لنگرود است.

وی با اشاره به اقدام‌های انجام شده در ۹ ماه امسال، تصریح کرد: بهسازی و آسفالت بیش از ۱۴ هزار متر مربع در داخل شهر اطاقور از جمله این اقدام ها بوده است.

شهردار اطاقور لنگرود ایجاد مبلمان شهری، پارک کودک، احداث سرویس بهداشتی در جنب پارک بهارستان، اجرای بلوار طرح چوبی مسیر جاده املش و… را از جمله عملیات عمرانی انجام شده در این شهر نام برد.

وی پیگیری اتمام تهیه طرح جامع تفصیلی شهر اطاقور توسط بخش خصوصی، اجرای آب‌نمای میدان امام علی (ع)، احداث تندیس نام مبارک امام اول شیعیان در میدان امام علی (ع) را از دیگر برنامه‌ها برشمرد.

شریفی نبود منابع درآمد پایدار را از بزرگ‌ترین معضلات شهرداری اطاقور عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه شهر اطاقور در حاشیه رودخانه «بارکیلی» قرار دارد پیشنهادی در زمینه احداث یک کارخانه شن و ماسه داده شد که موجب درآمد پایدار برای شهرداری و کمک به توسعه و آبادانی شهر می‌شود.

این مقام مسئول استقرار یک شعبه بانکی در شهر اطاقور، اداره اقتصاد و دارایی، ثبت اسناد و املاک را از نیازهای ضروری مردم شهر ذکر کرد.

شهردار اطاقور از تعامل بسیار خوب مردم این شهر با شهرداری و شورای اسلامی شهر و مساعدت‌های لازم و نیز مسئولان قدردانی کرد.

 اطاقور یکی از بخش‌های لنگرود بوده که در ۱۵ کیلومتری جنوب این شهر واقع شده و از شرق به شهرستان املش و از شمال غربی به لاهیجان با فاصله ۱۷ کیلومتر متصل است./فارس

 

About سردبیر ارشد

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …