چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار قزوین در مراسم تودیع ومعارفه شهردار لاهیجان: لاهیجان و قزوین به جایگاه واقعی خود نرسیدند

 همای گیلان: رئیس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: زمینه امضای تفاهم‌نامه با شهرداری لاهیجان برای ایجاد جایگاه بین‌المللی این شهر فراهم است.
مسعود نصرتی در مراسم تودیع و معارفه شهردار این شهر اظهار کرد: انتخاب یک مدیر باسابقه و از جنس شهرداری برای شهر لاهیجان موجب خرسندی است.
DSCN2016

وی با اشاره به اینکه شهردار جدید نگاه اخلاق‌محور و برنامه‌محوری در تجربه کاری خود دارد، افزود: آگشته کارنامه موفقی از خود در شهرداری قزوین به‌جا گذاشته است.

شهردار قزوین با تاکید بر اینکه قول همکاری بین شهرداری قزوین و شهر لاهیجان داده می‌شود، گفت: امیدواریم حضور ما در این شهر برقراری ارتباط بین دو شهر قزوین و لاهیجان را رقم بزند.

رئیس مجمع جهانی شهر اسلامی خاطرنشان کرد: آماده امضای تفاهم‌نامه با شهرداری لاهیجان هستیم تا بتوانیم جایگاه بین‌المللی با نگاه سازمان ملل برای شهرداری لاهیجان را فراهم کنیم.

 وی با بیان اینکه قابلیت کمک کردن و انتقال تجربه وجود دارد، یادآور شد: امیدواریم بتوانیم قزوین و لاهیجان را به جایگاه واقعی خود برسانیم و شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون عمران و آبادانی این شهرها باشیم./فارس

About سردبیر ارشد

Check Also

“بخش سلامت شهرستان املش در مسیر  بازدید رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان املش

“بخش سلامت شهرستان املش در مسیر بازدید رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان …