چاپ مطلب چاپ مطلب

شکایت کوچکی نژاد از کمیسیون تلفیق

مصطفی افضلی فرد از شکایت جبار کوچکی نژاد از کمیسیون تلفیق مجلس به دلیل تغییر در مصوبه کمیسیون متبوعش خبرداد و گفت: بنا بر اعلام شکایت این نماینده مجلس کمیسیون تلفیق در یکی از مصوبات کمیسیون آموزش و تحقیقات نظر شخصی خود را اعمال کرده است.afzali

به گفته نماینده مردم اردبیل ،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بررسی شکایت این نماینده مجلس از کمیسیون تلفیق و ۱۵ نماینده مجلس از وزیر صنعت و معدن درباره نحوه توزیع سبد کالا و جایگزین کردن برنج خارجی به جای ایرانی در دستور کار جلسه امروز کمیسیون اصل ۹۰ مجلس قرار دارد.

وی همچنین درباره وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت:‌ بابک زنجانی زندانی است و بناست تا عودت کامل حقوق کامل بیت المال تحت نظارت باشد.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نودم مجلس همچنین به نتیجه بررسی پرونده زمین خواری اشاره کرد و گفت: مقررشده است شهرداران که در زمینه زمین خواری تبانی کردند برکنار و شوراهایی که در این زمینه دست داشتند منحل شوند.

افضلی فرد گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای این کمیسیون نظرشان را درباره نظارت بر نهادهای زیر نظر رهبری، از جمله صدا و سیما اعلام فرمودند.

نماینده مردم اردبیل نیرنمین و سرعین در مجلس با بیان اینکه ایشان در بخش دیگری از بیانات خود گفتند اگر شما به تخلفات مسئولان برخورد کرده و متوقف شدید، بسیار نامطلوب است اما اگر تا ته قضیه رفتید، من هم پشتیبان شما هستم افزود: یکی از موارد هم این است که ارگان‌های زیر نظر مقام معظم رهبری به بهانه اینکه زیر نظر رهبر معظم انقلاب هستند، نمی‌توانند خودشان را از رصد نهادهای نظارتی مصون ببینند./خانه ملت

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …